Keystone logo

15 کارشناسی برنامه ها که در علوم زیستی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • علوم زیستی
 • علوم زیستی
رشته های تحصیلی
 • علوم زیستی (15)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

   کارشناسی برنامه ها که در علوم زیستی

   بسیاری از حرفه ها نیاز به مدرک لیسانس به عنوان یک سطح مقدماتی در سطح مقدماتی. برنامه تحصیلی لیسانس به طور کلی یک رویکرد هدفمند برای تحصیلات شماست، که شامل تمرین درس در محدوده تحصیل است. بعضی از برنامه ها شامل کلاس های آموزشی عمومی نیز می شوند.

   لیسانس علوم علوم انسانی چیست؟ اکثر برنامه های علوم طبیعی شامل نظریه و همچنین فرصت های عملی در زمینه هایی نظیر آموزش عمومی در زمینه استفاده از تجهیزات علمی، تجزیه و تحلیل، تحقیق و تجربه آزمایشگاهی می شود. شما ممکن است یک برنامه گسترده یا چیزی را با تمرکز باریکی از انواع مختلفی از رشته ها، از جمله علوم گیاهی یا کشاورزی، زیست شناسی، زیست شناسی، زیست شناسی مولکولی، بیوتکنولوژی و علوم غذایی انتخاب کنید. مدرک لیسانس در این زمینه ممکن است شما را برای حرفه ای فوری یا تحصیل بیشتر آماده کند.

   توانایی های حرفه ای، مانند تحقیقات و مهارت های تحلیلی، در رشته های علمی مورد استفاده قرار می گیرند و مزایای مهم کسب درآمد لیسانس در علوم زیستی می باشد. بیشتر برنامه ها همچنین مهارت های ارتباطی را بهبود می بخشد که در روابط حرفه ای و شخصی مفید هستند.

   پیدا کردن برنامه مناسب بستگی به بسیاری از عوامل مختلف، مانند طول دوره تحصیل و محل موسسه، که می تواند هزینه برنامه را تحت تاثیر قرار دهد. بیشتر برنامه های کارشناسی ممکن است تا سه سال یا پنج تا پنج سال کامل شود.

   محدوده تمرکز می تواند متفاوت باشد و یک لیسانس در علوم انسانی ممکن است منجر به فرصت های شغلی در تحقیقات، آموزش، یا صنعت شود. شغلی از قبیل تکنسین آزمایشگاه، دانشمند تحقیقاتی و بیوشیمی، تنها نمونه ای از انتخاب های شغلی بسیاری است که دانش آموزان با آن می توانند از علوم زیستی برخوردار باشند. فارغ التحصیلان اغلب به دنبال پیشرفت تحصیلی یا تحصیل پزشکی می روند.

   برنامه های لیسانس علوم انسانی در سراسر جهان، در هر دو آموزش راه دور و گزینه های دانشگاهی سنتی موجود است. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.