Keystone logo

9 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات حرفه ای علوم طبیعی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات حرفه ای
 • علوم طبیعی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات حرفه ای (9)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در مطالعات حرفه ای علوم طبیعی

  هنگامی که دانش آموزان می خواهم به دنبال مدرک بعد از دبیرستان در یک میدان است که آنها قبل از مطالعه نشده، آنها اغلب وارد کنید یک برنامه کارشناسی. این درجه به دانش آموزان یک مخلوط جامد از کلاس های مورد نیاز بر روی انواع افراد و طبقات برخورد با منطقه مورد نظر خود را از مطالعه. آنها اغلب در سه تا شش سال به پایان رسید.

  بسیاری از دانش آموزان که مایل به خیاط آموزش خود را به اهداف خود را در رشته های علوم را انتخاب کنید به دنبال مدرک لیسانس در علوم طبیعی. مدرک لیسانس در علوم طبیعی چیست؟ این درجه از دانش آموزان می دهد پس زمینه کامل در زیست شناسی و شیمی. دانش آموختگان ممکن است بسیاری از کلاس های زیست شناسی مختلف، از جمله جانورشناسی، آناتومی انسان و فیزیولوژی، و میکروب شناسی را، بسته به اهداف شغلی خود را. آنها همچنین ممکن است دوره های فشرده شیمی، آمار، و نوشتن علمی را. پایان نامه است که اغلب برای تکمیل درجه مورد نیاز است.

  فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی 'در علوم طبیعی دور آمده با بیش از درجه خود.آنها اغلب درک بیشتری از جهان اطراف آنها را. آنها همچنین ممکن است متفکران بهتر انتقادی، ارتباط برقرار، و تجزیه و تحلیل می شود.

  هزینه در نظر گرفتن مهم برای دانش آموزان است همیشه. هزینه یک مدرک لیسانس در علوم طبیعی تا حد زیادی از دانشگاه به دانشگاه در سراسر جهان متفاوت است. عوامل دیگر ممکن است بر هزینه و همچنین، از جمله در دولت وضعیت، اقامت خارجی، و یا نه کمک هزینه تحصیلی در دسترس هستند.

  دانش آموزانی که تکمیل کارشناسی درجه 'بازدید کنندگان علوم طبیعی یک آرایه وسیعی از فرصت های شغلی موجود به آنها. آنها می توانند از فرصت های شغلی در آموزش و پرورش، بهداشت و درمان، و پژوهش را انتخاب کنید. برخی از مشاغل محبوب عبارتند از معلم، تکنسین آزمایشگاه، نویسنده فنی، متخصص تحقیقات بالینی، و مواد غذایی و تحلیلگر مواد مخدر است. برخی از دانش آموزان را انتخاب کنید تا این کاردانی خود و دنبال کارشناسی ارشد و یا برنامه های دکترا در زمینه های مرتبط. آنها ممکن است پزشکان، پرستاران، و محققان در زمینه های مختلف علمی.

  امروز، اینترنت باعث می شود آن را آسان تر از همیشه برای دانش آموزان مشتاق به را انتخاب کنید و درخواست برنامه های درجه. شما به سادگی نیاز به برنامه خود را جستجو کنید زیر و تماس مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.