Keystone logo

18 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات مدیریت علوم مدیریت 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات مدیریت
 • علوم مدیریت
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مدیریت (18)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در مطالعات مدیریت علوم مدیریت

  سود سود در یک اقتصاد رقابتی یک کار چالش برانگیز است. با یک حرکت اشتباه، خارج از کنترل هزینه می تواند یک شرکت از کسب و کار رانندگی کنید. طول می کشد تا رهبری برای هماهنگ کردن منابع و اهداف. به همین دلیل متخصصان کسب و کار با مدرک لیسانس در علوم مدیریت توسط شرکت های موفق مورد نیاز است.

  مدرک لیسانس در علوم مدیریت چیست؟ این مدرک کارشناسی که در این مطالعه از سازماندهی و کنترل منابع شرکت در راه کارآمد ترین امکان تمرکز است. دانش آموزان به طور معمول با آموختن مهارت های کسب و کار اصلی از جمله حسابداری، امور مالی، قانون کسب و کار، بازاریابی، و اقتصاد آغاز خواهد شد. هنگامی که اصول اولیه را درک، این برنامه قرار تاکید بر تکنیک های مدیریت پروژه، اکتشاف و راه های مختلف به طور موثر ارتباط برقرار و ایجاد انگیزه در کارکنان.

  دانش آموختگان با مدرک لیسانس علوم مدیریت آماده به قدم به نقش رهبری در حرفه خود می باشد.آنها مهارت های لازم را توسعه داده اند را به اتهام در طیف گسترده ای از سناریوهای کسب و کار. علاوه بر توانایی های تحلیلی پیشرفته خود، آنها قادر به اعمال توانایی های سازمانی خود را به حداکثر رساندن اثربخشی کار، فرآیند، و تجهیزات.

  هزینه یک برنامه معمولی بسته به موسسه متفاوت است. اکثر کارشناسی مدیریت درجه نیاز به چهار سال تحصیل تمام وقت برای تکمیل. دانش آموزان باید برنامه آنها علاقه مند هستند تحقیق و ارزیابی هزینه شهریه و هزینه های.

  مدرک لیسانس در علوم مدیریت حد زیادی برای حرفه ای ها کار و یا کسانی که تنها با شروع کردن است. برای فارغ التحصیلان در حال حاضر در نیروی کار، به دست آوردن این درجه شتاب حرفه ای موجود خود را با باز کردن فرصت های پیشرفت جدید. حتی بدون تجربه کار قبلی، فارغ التحصیلان آماده به قدم به نظارت و مدیریت در سطح میانی نقش دارند.با یک پایه محکم، فارغ التحصیلان لذت بردن از یک مقدار زیادی از انعطاف پذیری لازم برای ورود به یک طیف گسترده ای از صنایع. علاوه بر این به کارفرمایان بخش خصوصی، دولت ها و سازمان های غیر انتفاعی ارزش مهارت از این فارغ التحصیلان نیز هست.

  دانش آموزان علاقه مند به یادگیری بیشتر باید جمع آوری اطلاعات از حق دور آغاز خواهد شد. این مهم است که در نظر همه احتمالات در دسترس است. علاوه بر تنظیمات دانشگاه سنتی، دانشگاه آنلاین ارائه گزینه های انعطاف پذیر و جذاب به کار و دانشجویان بین المللی. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.