Keystone logo

2 کارشناسی برنامه ها که در علوم نانو 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • علوم طبیعی
 • شیمی
 • علوم نانو
رشته های تحصیلی
 • علوم طبیعی (2)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در علوم نانو

  پس از اتمام دوره دبیرستان، بسیاری از دانش آموزان در یک دانشگاه یا کالج برای ثبت نام در یک دوره کارشناسی شرکت می کنند. این فرصتی است برای مطالعه بیشتر در زمینه کاری خاص. دانش آموزان با دانش بیشتر و مجموعه مهارت های قابل فروش بیشتر فارغ التحصیل می شوند. این درجه همچنین قبل از کسب مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری ضروری است.

  بسیاری از افراد می پرسند: «دانش آموخته ای در لیسانس علوم نانو چیست؟» علوم نانو یک برنامه چند رشته ای است که فیزیک، شیمی و زیست شناسی را با مهندسی ترکیب می کند. دانش آموزان با توجه به این زمینه باید در ریاضیات و علوم موفق باشند. دوره های آموزشی معمول شامل حسابداری، زیست شناسی مولکولی، واکنش شیمیایی، طیف سنجی مولکولی و پدیده های کوانتومی است. بسیاری از کارهای آزمایشگاهی معمولا مورد نیاز است. سال نو، اغلب در یک پروژه تحقیقاتی بزرگ به دست می آید.

  دانش آموزانی که لیسانس علوم نانو را دریافت می کنند، دارای مهارت های حل مسئله ای بزرگ هستند. آنها سریع به ارزیابی وضعیت و حل و فصل آن می پردازند. آنها همچنین می توانند در شناخت اطلاعات و مسائل پیچیده به خوبی باشند.

  هزینه تحصیل در لیسانس علوم نانو بستگی به عوامل مختلف دارد. محل تحصیل در مورد تحصیلات تاثیر خواهد گذاشت. این که آیا یک دانشآموز ورودی نیمه وقت یا تمام وقت را انتخاب میکند نیز میتواند یک عامل باشد. دانش آموزان باید با موسسه تماس بگیرند و انتظارات دقیق از هزینه ها را دریافت کنند.

  برای فارغ التحصیلان با لیسانس در علوم نانو، فرصت های شغلی فوق العاده ای است. شرکت های خصوصی مشتاق هستند تا این دانش آموزان را به عنوان دانشمندان مواد و یا توسعه دهندگان فن آوری در صنایع دارویی، هوا فضا و یا صنعت خودرو استخدام کنند. موقعیت های احتمالی نیز به عنوان محققان پزشکی قانونی و محققان نظامی وجود دارد. علوم نانو به تمام جنبه های جامعه فیلتر می شود، بنابراین تقریبا هر بخش اشتغال در این فارغ التحصیلان علاقه مند است.

  دانشگاه ها و کالج ها در سراسر جهان یک لیسانس در علوم نانو را ارائه می دهند. اگر دانش آموزان در یک منطقه بدون دسترسی آسان به تحصیلات تکمیلی زندگی کنند، دوره های آنلاین نیز وجود دارد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.