Keystone logo

184 کارشناسی برنامه ها که در علوم زیستی علوم کشاورزی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • علوم زیستی
  • علوم کشاورزی
رشته های تحصیلی
  • علوم زیستی (184)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در علوم زیستی علوم کشاورزی

برنامه مدرک کارشناسی دانش آموزان فراهم می کند با آموزش گسترده در علوم انسانی و اجتماعی. دانش آموزان به مطالعه زمینه های مختلف در طول دوره از درآمد چه به طور سنتی یک درجه چهار سال را تشویق کرد.

مدرک لیسانس در علوم کشاورزی چیست؟ مدرک لیسانس در علوم کشاورزی برنامه درجه معاصر است که دانش آموزان را تشویق به یادگیری مهارت های علمی برای کمک به آنها را درک سیستم های گسترده تر کشاورزی است. آموزش و پرورش کارشناسی اطلاعات بیشتر و پیشرفته تر از می توان در حین کار آموزش به دست آمده را فراهم می کند. دانش آموزان مهارت های فنی و نحوه استفاده از اصول مدیریتی، اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی برای پاسخ به طیف گسترده ای از چالش های کشاورزی را یاد بگیرند و همچنین. در سطح کارشناسی، دوره شامل بیوشیمی، گیاه شناسی، فیزیولوژی گیاهی، محوطه سازی، انفورماتیک و Agrotechnics در.

مهارت های پیشرفته به دست در بدست آوردن مدرک لیسانس در علوم کشاورزی دانشجویان کمک خواهد کرد حرکت به جلو در طیف گسترده ای از مشاغل گیاهی و مبتنی بر مزرعه. این آموزش به شما کمک خواهد بهبود فرصت های شغلی، و همچنین آموزش کشاورزان تاسیس مهارت های نظارت جدید است.

مقدار زمان مورد نیاز برای تکمیل یک برنامه کارشناسی متفاوت در موسسه آموزشی ارائه مدرک است. این اثرات هزینه، به عنوان نشانی محل دانشگاه. هر مدرسه با برنامه های شما در برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های علاقه مند تماس بگیرید.

دانش آموزان در سراسر جهان می توانید دانش و آگاهی عملی به دست آمده در پردازش، تولید و بازاریابی برای پیشبرد حرفه خود استفاده کنید.طیف گسترده ای از مشاغل موجود به کسانی که مدرک لیسانس در علوم کشاورزی به دست آورد، از جمله مشاور باغبانی، مدیر مزرعه، خرید و فروش باغبانی و یا مدیر کسب و کار، میوه و رشد گیاهی، مدیر پارک و کارآفرینی، شامل توسعه محصولات و ایجاد بازارهای غیر سنتی هستند باغبانی.

سود مدرک لیسانس در علوم کشاورزی می تواند شما را به یک طیف گسترده ای از در تقاضا فرصتهای شغلی راه اندازی. برای شروع، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.