BACHELORSTUDIES

‏ برتر برنامه های کارشناسی سیدنی استرالیا 2020/2021‏

درجه کارشناسی یک درجه تحصیلی است که از سوی دانشگاه ها و کالج ها اعطا می شود. جهت اخذ درجه کارششناسی، باید دوره های آموزشی لازم که ممکن است از سه تا هفت سال به طول بیانجامد را بگذرانید که بستگی به موسسه آموزشی ای که در آن ثبت نام می نمائید دارد.

فرانسه ارائه می دهد یک سیستم آموزش عالی عالی نه تنها شهروندان خود بلکه خارجی ها. فرهنگ پویا کشور 'بازدید کنندگان دانشجویان خارجی و کسانی که علاقه مند به دنبال دوره های بین المللی جذب می کند. فرانسه دارای یک سنت از نوآوری علمی و فناوری. این تضمین می کند که محققان به طور کامل استفاده خلاقیت خود را.

خشم شهرستان پایتخت تاریخی Anjou، فرانسه است. این خانه را به بیش از 100،000 نفر است. این شهرستان دارای 2 دانشگاه یعنی دانشگاه از غرب - UCO، و دانشگاه آنگره.

‏ دوره های کارشناسی سیدنی فرانسه را مقایسه کنید 2020/2021‏

نتایج Filter

لیسانس مدیریت بازرگانی در تجارت بین الملل

Université Catholique de l'Ouest - UCO
BBA
<
تمام وقت
<
4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

یک برنامه تجاری و مدیریت بین المللی کاملاً به زبان انگلیسی تحویل داده می شود ، با امکان گذراندن ترم اول در دوره سوم BBA در یک دانشگاه آمریکایی ، اروپایی یا ژاپنی. ...

اطلاعات بیشتر

لیسانس مدیریت ریسک

ESAIP Graduate School of Engineering
کارشناسی
<
تمام وقت
<
5 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

برنامه مهندسی در مدیریت ریسک

اطلاعات بیشتر

دوره کارشناسی 5 علوم رایانه - برنامه بین المللی

ESAIP Graduate School of Engineering
کارشناسی
<
تمام وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

پردیس آنگره 100 درصد از دوره ها را به زبان انگلیسی ارائه می دهد. این باعث می شود که در زندگی روزمره خود را در درک خود و در عبارت شفاهی و نوشته ای پیشرفت کنید: بیش از یک موضوع، ...

اطلاعات بیشتر