Keystone logo

12 کارشناسی برنامه ها که در فروش 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات کسب و کار
  • فروش
رشته های تحصیلی
  • مطالعات کسب و کار (12)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در فروش

درجه لیسانس به دانش آموزانی که ترم در کالج یا دانشگاه در مقطع کارشناسی را تکمیل کرده اند داده می شود. این برنامه به طور معمول نیاز به مطالعه تمام وقت برای حدود چهار سال و تکمیل 120 واحد. این درجه ممکن است اولین بار در یک مسیر را از طریق دانشکده تحصیلات تکمیلی نمایندگی کند. همچنین می تواند به عنوان یک entryway به یک حرفه ای رضایت بخش استفاده می شود.

با این درک اولیه، افراد ممکن است تعجب، "کارشناسی در فروش چیست؟" این برنامه در اغلب موارد در مهارت ها و دانش مورد نیاز برای متقاعد کردن مصرف کنندگان از ارزش محصولات یا خدمات، تمرکز دارد. دوره های ارائه روش های عملی، فن آوری، و نظری پرداختن به موضوعات فروش در حال حاضر. افراد ممکن است تئوری بازاریابی، استفاده از فن آوری و رسانه های دیجیتال، اخلاق فروش و روابط مصرف کننده باشد. این برنامه ممکن است برخی از روش های موثر بر تغییرات اجتماعی و روش های مختلف انجام کسب و کار را پوشش میدهد.

مطالعه از فروش افراد با پایه لازم برای توسعه تکنیک های برش، لبه و روش قوی را فراهم می کند. این دانش آموزان می توانند مهارت های در حال توسعه خود را برای برنامه ریزی، تدارکات، روانشناسی مصرف کننده، و مذاکره استفاده کنید. مزایای دیگر شامل دسترسی به مدرسان و حرفه ای با تخصص در بسیاری از جنبه های صنعت فروش.

هزینه شهریه و هزینه های مربوط به حضور در این برنامه می تواند بسیار متفاوت از یک مدرسه را به دیگری. این امر به ویژه برای مدارس در کشورهای مختلف درست است. افراد علاقه مند باید مدارس به طور مستقیم برای اطلاعات خاص تماس بگیرید.

فرصت های شغلی شامل کسانی که با عناوینی همچون نماینده فروش و توسعه، انجام متخصص، فروش رهبر، و تبلیغات فروش ویژه. این مواضع موجود در سازمان های خصوصی و دولتی می باشد.شرکت های بیمه، سازمان های خدمات مالی، ساخت و دارویی کسب و کار، و فن آوری همه نیاز به خدمات از نمایندگان فروش.

اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد درجه این کارشناسی، لطفا گزینه با برنامه لیست زیر می باشد. با استفاده از فرم منجر به دریافت اطلاعات بیشتر. اول، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.