Keystone logo

95 کارشناسی برنامه ها که در فناوری 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات فن آوری
 • فناوری
رشته های تحصیلی
 • مطالعات فن آوری (95)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در فناوری

  مدرک لیسانس، نشانه نهایی مطالعات کارشناسی است و می تواند به عنوان یک پورتال برای تحصیلات عالی یا حرفه ای در یک رشته خاص باشد. این درجه را می توان از یک دانشگاه یا کالج بدست آورد و معمولا بین سه تا 7 سال طول می کشد تا با برنامه کامل کامل شود.

  یک لیسانس در فناوری چیست؟ این یک برنامه درجه است که به دانش آموزان کمک می کند تا در کنار تکنولوژی در حال تحول که در تقریبا هر صنعت در سراسر جهان حضور دارد، کار کنند. معمولا چهار گروه اصلی دانشجویان آینده ممکن است در طی تحصیلاتشان تحصیل کنند: تکنولوژی کامپیوتر، مهندسی مکانیک، مهندسی الکترونیک و ارتباطات، و علوم کامپیوتر و مهندسی. هر یک از این Sub-major ها دوره های خود را دارد که انتظار می رود دانش آموزان در کنار کلاس های ریاضی، علمی و هنرهای زبان اصلی تکمیل شوند.

  در طول این مطالعات، دانش آموزان احتمالا مهارت هایی مانند سازمان، عیب یابی تکنولوژی و ارتباطات نوشته شده را آموزش می دهند. هر کدام از این مهارت ها در زندگی محل زندگی دانش آموزان به همان اندازه در محل کار مفید است.

  احزاب متعهد باید پیش از تصمیم دادن به یک مدرسه برای شرکت در تحقیقات بیشتری در مورد قیمت اقدام کنند. قیمت ها به شدت بین کشورهای میزبان و موسسات قرار دارد و برخی برنامه های دوره ای ممکن است طولانی تر از دیگران باشند. تمام این جزئیات باید در طول جستجو مورد توجه قرار گیرد.

  از آنجایی که فناوری چنین زمینه ای گسترده و با ارزش است، فارغ التحصیلان ممکن است منطقی انتظار داشته باشند که تعداد زیادی از کارهای مختلف را در انتظار آنها پس از تحصیل آنها انجام دهند. انواع مشاغل موجود تا حد زیادی وابسته به دوره های خاصی هستند که دانشجویان تصمیم می گیرند تا در هنگام ثبت نام در برنامه تحصیل کنند. متخصص فناوری بیمارستان، مهندس سخت افزار، مدیر شبکه، معمار داده، معمار راه حل، معمار شبکه کامپیوتری، متخصص پشتیبانی فنی کامپیوتر و مهندس قابلیت اطمینان سایت ممکن است برخی از صاحبان مدرک تحصیلی بتوانند واجد شرایط باشند.

  دانش آموزانی که تجربه آموزش سنتی را ترجیح می دهند ممکن است به دوره های محلی یا حتی گزینه های بین المللی نگاه کنند. افرادی که نمیتوانند به صورت فیزیکی در دورههای آموزشی شرکت کنند یا برنامههای مشغول را داشته باشند میتوانند از گزینههای آنلاین استفاده کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.