Keystone logo

13 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات فن آوری اتوماسیون فناوری نانو 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات فن آوری
  • اتوماسیون
  • فناوری نانو
رشته های تحصیلی
  • مطالعات فن آوری (13)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مطالعات فن آوری اتوماسیون فناوری نانو

مدرک لیسانس برنامه مدرک کارشناسی چهار ساله است که پایه و اساس بسیاری از اشکال آموزش حرفه ای است. دانش آموزان می توانید انتخاب کنید به کسب لیسانس به تنهایی، و یا به دنبال آن تا توسط درآمد کارشناسی ارشد و دکترا. درجه کارشناسی هستند از طریق ترکیبی از کار کلاس، مطالعه مستقل، و امتحانات به دست آورد. بعضی از مدارس و برنامه های نیز نیاز به دانش آموزان برای ارسال مقاله مدت قبل از فارغ التحصیلی.

کارشناسی در فناوری نانو چیست؟ این برنامه نسبتا جدید اجازه می دهد تا دانش آموزان از علوم و مهندسی به دنبال مدرک در زمینه در حال ظهور فناوری نانو. آموزش فناوری نانو اغلب شامل ترکیبی از مهندسی و علوم طبیعی. دانش آموزان اغلب در مورد طیف گسترده ای از ریاضی و علوم، از جمله شیمی، فیزیک، زیست شناسی مولکولی، و ریاضیات، همه از آن برای توسعه فناوری نانو موفق ضروری است یاد بگیرند.

سود اصلی از لیسانس در فناوری نانو تازگی نسبی درست است.دانش آموزان می توانند برای ورود به یک صنعت در حال ظهور و مشارکتهای مفید به یک علم است که هنوز در مراحل ابتدایی آن است. از آنجا که فناوری نانو است که هنوز هم نسبتا ناشناخته، آنها نیز به صورت رقابت کمتر از در برخی از زمینه های مرتبط داشته باشد.

هزینه کارشناسی در فناوری نانو بین نهادهای مختلف متفاوت است. کتاب ها و هزینه های آزمایشگاه می تواند تبدیل به بسیار گران قیمت که مصرف این مهم، بنابراین لازم است تا آنها را عامل در به کل هزینه.

دانش آموختگان با مدرک لیسانس در فناوری نانو می توانید تعدادی از زمینه های مختلف، از جمله پزشکی، فنی و مهندسی، علوم زیست محیطی، و تصفیه آب را وارد کنید. آنها همچنین ممکن است به دنبال شغلی در پژوهش خالص، یا یکی که به نظر می رسد برای کاربردهای عملی تر را انتخاب کنید. بسیاری از فارغ التحصیلان در آزمایشگاه های خصوصی کار می کنند، بلکه شغل در فناوری نانو و پژوهش در دسترس با دولت و یا دانشگاه های مختلف وجود دارد.

لیسانس در فناوری نانو است که تنها توسط تعداد محدودی از کالج ارائه می گردد.مطالعه آنلاین راه خوبی برای حضور در موسسه از انتخاب شما است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.