Keystone logo

12 کارشناسی برنامه ها که در فناوری و مهندسی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات حرفه ای
 • فناوری و مهندسی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات حرفه ای (12)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

   کارشناسی برنامه ها که در فناوری و مهندسی

   مدرک کارشناسی یکی از اشکال محبوب ترین تحصیلات دانشگاهی در جهان است. یک فرم تخصصی مدرک کارشناسی حرفه ای، که شامل تمرکز بیشتر بر آموزش حرفه ای از دیگر درجه انجام است. به طور کلی مدرک کارشناسی حرفه ای حدود چهار سال طول می کشد تا کامل، و می تواند با تمرکز در بسیاری از مناطق مختلف، مانند تکنولوژی و یا مهندسی گرفته شده است.

   اما آنچه کارشناسی حرفه ای در تکنولوژی و مهندسی است؟ یکی از این مدارک تحصیلی طراحی شده است برای کمک به دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه به ادغام اصول عمده مهندسی با تعمیر و نگهداری فن آوری، عمل، و طراحی. دانش آموزان می توانند تمرکز تخصصی بر روی موضوعاتی چون محیط زیست، خودرو، سیستم های اطلاعاتی، برق و یا لباس تولید و یا آنها می توانند درجه به طور کلی در مهندسی فناوری را. دوره های آموزشی ممکن است افراد مانند تکنولوژی کامپیوتر، طراحی سیستم، تجزیه و تحلیل مهندسی، یا علم برق شامل.

   یکی از مزایای عمده مصرف مدرک کارشناسی حرفه ای است که می تواند کمک به بهبود اعتبار در بازار به طور فزاینده رقابتی کار جهانی است. دانش آموزان نیز خود را بهتر مجهز به انجام شغل های فن آوری و یا مهندسی به عنوان آنها گسترش پایه دانش خود را. در نهایت، این دوره از مطالعه می تواند کمک به افزایش تفکر انتقادی و مهارت حل مسأله.

   هزینه مدرک کارشناسی حرفه ای در تکنولوژی و مهندسی می تواند بسته به بسیاری از عوامل مختلف به طور گسترده ای متفاوت است. این مهم است که برای دانش آموزان به دقت بررسی نهاد که مایل به شرکت در به منظور تعیین سازگاری مالی.

   چه نوع از مشاغل را می توان با یکی از این مدارک تحصیلی دنبال؟ دانش آموزان از تکنولوژی و مهندسی می تواند تبدیل به مهندسان، طراحان، و یا تحلیلگران. آنها می توانند به زمینه های مختلف به عنوان حمل و نقل، علوم کامپیوتر، ساخت، و یا حفظ محیط زیست بروید.تقاضا برای فارغ التحصیلان مهندسی ماهر بالا تقریبا در هر بخش از اقتصاد جهانی است. دانش آموزان ممکن است به دنبال فرصتهای شغلی به عنوان محققان علمی را انتخاب کنید.

   اگر شما علاقه مند به گرفتن مدرک لیسانس حرفه ای در تکنولوژی و مهندسی هستند، پس از آن امروز آغاز شده است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.