Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 27 درجه های کارشناسی که در فن آوری رسانه 2023/2024

27 کارشناسی برنامه ها که در فن آوری رسانه 2023/2024

بررسی اجمالی

درجه کارشناسی است که معمولا بالاترین جایزه داده شده در آموزش و پرورش در مقطع کارشناسی. فارغ التحصیلان این برنامه ممکن است حرکت به موقعیت شغلی و یا انتخاب کنید به کار به سمت جوایز علمی بیشتر است. این برنامه درجه به طور کلی حدود چهار سال طول می کشد تا کامل. فارغ التحصیلان گذراندن 120 واحد در زمینه انتخاب خود را از مطالعه به دست آوردن.

کارشناسی در رسانه ها و فناوری چیست؟ این برنامه در ارائه یک پایه در فن آوری مورد استفاده برای سیستم های رسانه های دیجیتال، تمرکز دارد. این خدمات عبارتند از فن آوری های مورد استفاده در تجزیه و تحلیل رسانه ها، تولید رسانه های تعاملی، توزیع محتواهای دیجیتالی، و نسل از رسانه های تعاملی. در جشن فارغ التحصیلی دانش آموزان درک سیستم های سخت افزاری و نرم افزار های مختلف استفاده می شود برای حمایت از رسانه های دیجیتال. دانش آموختگان قادر به توسعه پروژه رسانه های دیجیتال.

با تاکید بر خلاقیت و تولید، ترم در این برنامه دانش آموزان با هر دو یک پایه عملی در مهندسی الکترونیک، علوم کامپیوتر و فن آوری رسانه های دیجیتال، و تمرکز بر توسعه خلاق از برنامه ها، مطالب، گرافیک، و رسانه های آماده. فارغ التحصیلان آماده به مشارکت در انجام و مشاغل هیجان انگیز در صنعت رسانه به طور مداوم در حال تکامل هستند.

هزینه های شرکت در برنامه این کارشناسی می تواند از یک مدرسه خود را به دیگری متفاوت است، به خصوص به عنوان این مدارس در تعدادی از کشورهای مختلف واقع شده است. برای کسب اطلاعات خاص در مورد شهریه و هزینه ها، افراد علاقه مند باید مدارس به انتخاب خود تماس بگیرید.

صنعت رسانه های دیجیتال به سرعت در حال تغییر و توسعه است. در حال حاضر بسیاری از تقاضا برای افرادی که خلاقانه را تامین می کنند توسعه اینترنت، بازی، و سیستم های اطلاعاتی وجود دارد.فارغ التحصیلان از این برنامه می تواند فرصتهای شغلی با شرکت های بزرگ رسانه ای، شرکت های اینترنتی، و کسب و کار چند رسانه ای پیدا کنید. عناوین شغلی شامل رسانه های دیجیتال متخصص، دیجیتال تولید محتوا، کمپین متخصص دیجیتال، متخصص تولید سمعی و بصری، مدیر محتوای دیجیتال و رسانه، و مدیر بازاریابی. فرصت های شغلی قول تجارب کار هیجان انگیز و همواره در حال تغییر.

اگر شما علاقه مند به شرکت در این برنامه هستند، در گزینه های تحصیل خود را در لیست برنامه نگاه کنید. استفاده از اشکال سرب برای تماس با مدارس. برای کسب اطلاعات بیشتر، از آن مناسب است برای برنامه های خود را جستجو زیر و تماس مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی
  • رسانه
  • فن آوری رسانه
رشته های تحصیلی
  • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی (27)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه