Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 11 درجه های کارشناسی که در فیلمنامه نویسی 2023

11 کارشناسی برنامه ها که در فیلمنامه نویسی 2023

بررسی اجمالی

سود کارشناسی در فیلمنامه یک فرصت بسیار عالی برای آن دسته از افرادی که می خواهند به منظور افزایش مهارت های نوشتن خود و ایجاد علاقه خود را به یک واقعیت است. دانش آموزان به دست آوردن درجه در فیلمنامه می تواند در صنایع هنر، سرگرمی، و تفریح ​​و سرگرمی کار می کنند.

کارشناسی در فیلمنامه چیست؟ علمی، آن را یک روش تجهیز دانش آموزان با دانش ضروری برای موفقیت در حرفه ای فیلمنامه، با تمرکز بر داستان سرایی های بصری است. این ترکیب مطالعات از رشته های مختلف، از جمله علوم انسانی، زبان انگلیسی، فلسفه، تاریخ، و هنرهای زیبا به آموزش دانش آموزان در مورد مهارت های مورد نیاز برای صنعت فیلمنامه. شرکت کنندگان در برنامه یک درک قوی از طبیعت در هم تنیده از تم، داستان، اکشن، شخصیت، تصاویری، و گفت و گو به دست آورید. علاوه بر این، درجه همکاری و جهانی تعامل با همسالان و دانشکده را تشویق می کند تا جرقه خلاقیت و تخیل.

دلایل متعدد که چرا دانش آموزان را انتخاب کنید به کسب مدرک لیسانس در رشته فیلمنامه وجود دارد. به عنوان مثال، برنامه آموزد تعدادی از مهارت ها، مانند نوشتن برای تلویزیون و فیلم، تبدیل متوسط، اجزای یک اسکریپت، و بازنویسی و فیلمنامه در حال ویرایش. دانش آموزان می توانند انتظار را به دوره های در علوم انسانی، زبان عمومی، نوشتن خلاق، انگلیسی، شکسپیر، نظریه ادبی، کارگاه های آموزشی فیلمنامه نویسی، نوشتن، چاپ و نشر، و تاریخ.

هزینه های برنامه های مختلف متفاوت است و در دانشگاه بستگی دارد. برنامه درسی بین سه و چهار سال طول می کشد. به همین دلیل، برای یک دانشجوی آینده به مدارس تحقیق کاملا به اطمینان حاصل شود که برنامه ارائه شده متناسب با اهداف خود ضروری است.

دانش آموختگان از برنامه خود را اغلب در تقاضای بالا برای حرفه طور فزاینده ای رقابتی مانند فیلمنامه نویسان، مدیران، و تولید در رسانه های تلویزیونی، فیلم، اخبار و پیدا کردن. دیگر گزینه های شغلی شامل شغل به عنوان ویراستاران، نمایشنامه نویسان، نویسندگان و روزنامه نگاران.

فرصت های متعدد بین المللی برای برنامه از انواع دانشگاهها وجود داشته باشد. کلاس های آنلاین هستند یک گزینه استثنایی برای دانش آموزانی که در مناطق جدا شده از جهان با دسترسی کمی به یک مرکز زندگی می کنند. انتخاب مبتنی بر وب نیز برای دانشجویانی که نیاز به یک برنامه انعطاف پذیر رفع میکند. برای دریافت با یک دوره آغاز شده، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی
  • مطالعات فیلم
  • فیلمنامه نویسی
رشته های تحصیلی
  • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی (11)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه