Keystone logo

53 کارشناسی برنامه ها که در هنر های نمایشی مطالعات فیلم فیلمسازی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • هنر های نمایشی
  • مطالعات فیلم
  • فیلمسازی
رشته های تحصیلی
  • هنر های نمایشی (53)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در هنر های نمایشی مطالعات فیلم فیلمسازی

برنامه های تحصیلی لیسانس به منظور آموزش دانش آموزانی که توانایی تحصیل در مقطع کارشناسی پیشرفته تر را دارند، طراحی شده است. بسیاری از برنامه های درجه ای برای تکمیل ظرف چهار سال یا کمتر ساخته شده اند.

کارشناسی در فیلم سازی چیست؟ دانش آموزان با این درجه اغلب قصد دارند در صنعت موسیقی هیجان انگیز فیلمبرداری در حالی که یادگیری مهارت های عملی و به دست آوردن تجربه واقعی در جهان هستند. فیلمنامه، فرهنگ صفحه نمایش، مجموعه ساختمان، تولید صفحه، و دکوراسیون بعضی از رایج ترین مناطق تمرکز است، اما دانش آموزان اغلب با انتخاب گزینه های ترکیبی مناسب به اهداف شغلی منحصر به فرد خود می اندیشند. علاوه بر کلاسهای تکنیک دقیق، دارندگان این رشته معمولا تحصیلات متنوعی در فلسفه و سابقه فیلمسازی دریافت می کنند. در نهایت، برنامه هایی که بیشترین درجه از این نوع را دارند، دانش آموزان را قادر به شرکت در تولید فیلم کامل می کنند، که بعدها می تواند بعنوان بخشی از مجموعه حرفه ای دانش آموز استفاده شود.

بیشترین توانایی های دانش آموزان فیلم سازی اغلب شامل استفاده از ماشین آلات فیلم، مدیریت و ایجاد مجموعه های فیلم و توانایی چند کاره در یک محیط با سطح بالا با شخصیت های رقابتی می باشد. این مهارت ها می توانند دانشجویان را برای حرفه های پیشرفته تربیت کنند و به آنها در ایجاد روابط بین فردی بیشتر کمک کنند.

برنامه های پرداخت برای کسب مدرک لیسانس بین دانشگاه ها و می تواند بر اساس عوامل مانند محل تحصیل دانشجو و محل دانشگاه تغییر کند. اکثر دانشگاه ها مجوز پذیرش را برای کمک به سوالات مالی فراهم می کنند و ممکن است با توجه به راحتی دانش آموزان برای اطلاعات بیشتر با آنها تماس بگیرند.

صنایع فیلم سازی و سرگرمی همچنان فرصت های هیجان انگیز فرصت برای فارغ التحصیلان با کارشناسی در فیلم سازی است. هنگامی که به طور مستقیم در فیلم کار نمی کند، فارغ التحصیلان ممکن است موقعیت در موسسات آموزشی، استودیوهای هنری، استودیوهای بازی و شرکت های تبلیغاتی پیدا کنند. مدیران، تولیدکنندگان فیلم، فیلمنامهنویسان، مهندسان پخش و محققان فیلم، همه شیوههای حرفه ای این دوره هستند، اما بسیاری از فارغ التحصیلان نیز به عنوان مدیران تبلیغات و دستیارهای تولید نیز فعالیت می کنند.

اکثر برنامه هایی که لیسانس کارشناسی را در زمینه فیلمسازی به وجود می آورند، تجربه عملی سنگین را در بر می گیرند و بنابراین دانش آموزان برای حضور در کلاس های دانشجویان در تمامی برنامه های تحصیلی و یا بخشی از آنها نیاز دارند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.