Keystone logo

18 کارشناسی برنامه ها که در حقوق تجارت 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات حقوقی
 • مطالعات حقوقی کسب و کار
 • حقوق تجارت
رشته های تحصیلی
 • مطالعات حقوقی (18)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در حقوق تجارت

  مدرک کارشناسی معمولا یک واحد تحصیلی چهار ساله است که در آن دانش آموزان یک رشته گسترده ای از موضوعات را در رشته یک رشته پوشش می دهند. بسته به سیستم دانشگاه، شرکت کنندگان برنامه ممکن است نیاز به تکمیل یک سری کلاس های هسته ای داشته باشند تا بتوانند مدرک خود را کسب کنند.

  لیسانس در قانون کسب و کار چیست؟ به عنوان یک مسیر تحصیلی در مقطع کارشناسی، زمینه قانون کسب و کار مربوط به قانونی، اخلاقی، مقررات و بهترین شیوه در زمینه حقوق شرکت ها و تجاری است. دوره ها ممکن است بر اساس مقررات بین المللی یا قوانین محلی در دانشگاه متمرکز شوند و معمولا شامل موضوعاتی نظیر قانون کار، مالیات، قانون ثبت اختراع و قانون کپی رایت باشد. دانش آموزان علاوه بر مطالعه متون حقوقی و سابقه های معمول در کسب و کار، می توانند از انتخاب در علوم مدیریتی و مدیریت سازمانی استفاده کنند.

  رشته های تجاری کسب و کار معمولا با مهارت های تحلیلی دقیق، گسترده ای از دانش خود را با شیوه های قانونی و توانایی آنها برای انجام تحقیقات قانونی کامل و کارآمد مشخص می شوند. دانشمندان مجهز به این مهارتها معمولا آماده هستند تا وارد عرصه های قانونی یا تجاری شوند و حرفه های موفق را توسعه دهند.

  هماهنگ سازی مالی در آماده سازی برای مدرک لیسانس می تواند با کمک درست ساده شود. دانشجویان آینده نگر می توانند دقیق ترین اطلاعات را با تحقیق برنامه ها و تماس مستقیم با دفاتر مالی برتر دانشگاه خود پیدا کنند.

  دانش آموزانی که برنامه تحصیلی کارشناسی خود را کامل می کنند ممکن است واجد شرایط برنامه های پیشرفته تحصیلی مانند کسانی هستند که دارای مدرک لیسانس یا فوق لیسانس هستند. برای کسانی که میخواهند بلافاصله پس از فارغ التحصیلی وارد شغل خود شوند، فرصت هایی مانند پاراگالها، مشاوران حقوقی، هماهنگکنندگان اداری قانونی و تحلیلگران ریسک معمولا غنی هستند. خارج از قانون، بسیاری از دانش آموزان از مدارک خود برای کسب مقام بلند در منابع انسانی، مشاوره شرکتی و تجزیه و تحلیل کسب و کار استفاده می کنند.

  برنامه هایی که به دانشجویان ارائه می دهند، یک لیسانس در قانون کسب و کار معمولا بر قوانین محل جغرافیایی دانشگاه تمرکز دارد و دانشجویان نیاز به حضور در کلاس های خود یا بعضی از کلاس های خود دارند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.