Keystone logo

کارشناسی برنامه ها که در قانون حرفه 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات حرفه ای
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حرفه ای (0)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

هیچ برنامه ای با معیارهای جستجوی شما مطابقت ندارد. لطفا فیلترهای خود را اصلاح کنید.

Clear filters

کارشناسی برنامه ها که در قانون حرفه

هر دانش آموزی که مدرک لیسانس را می گیرد، باید آماده دریافت درجه ثانویه یا ورود به نیروی کار باشد. اغلب زمینه تحصیل، مانند ریاضیات، همراه با مطالعات کلی در هنرهای لیبرال فراهم می کند. مدرک لیسانس معمولا اولین گام در پیروی از مسیر شغلی است.

لیسانس در قانون حرفه ای چیست؟ این درجه معمولا دانشجویان را ترغیب می کند تا تحصیلات خود را با آماده شدن آنها برای کسب مدارک اضافی، مانند یک دکتر جور، ترغیب کنند. شاخه های مختلفی از مطالعه وجود دارد که دانشجویان می توانند انتخاب کنند. به عنوان مثال، یک مدرسه ممکن است قوانین خصوصی، قوانین عمومی و قوانین بین المللی را به عنوان مناطق تمرکز ارائه دهد. کلاسها اغلب موضوعاتی مانند تاریخ، اخلاق، سیاست و قانون اقتصادی را پوشش می دهند.

دانش آموزانی با لیسانس در قانون حرفه ای معمولا مهارت های تفکر انتقادی را که می توانند برای تمام جنبه های زندگی اعمال شوند، توسعه می دهند. توانایی به رسمیت شناختن عواقب قانونی یک مشکل و درک قانونی نیز ممکن است مزایای کسب این درجه باشد.

هزینه های زیادی برای پیگیری یک لیسانس حقوق وجود دارد، بنابراین هزینه های کلی متفاوت خواهد بود. دانش آموزان باید توصیف برنامه های مختلف را برای تعیین درجه ای که برای آنها مناسب است، مطالعه کنند.

لیسانس در قانون حرفه ای می تواند دسترسی به انواع مختلف حرفه ها را فراهم کند. بعضی از دانشجویان مشاغل قانونی برای بانک ها، شرکت های بیمه و سایر مشاغل هستند. این درجه همچنین می تواند به عنوان یک مقدمه در عرصه سیاسی به عنوان دانشجویان ممکن است برای ادارات دولتی محلی اجرا شود. مدافعان عدالت جنایی، توسعه دهندگان سیاست های ایمنی عمومی، و افسران دادگاه و یا پلیس دیگر گزینه های شغلی ممکن برای دانشجویانی است که دارای مدرک لیسانس هستند.

دوره ها برای تکمیل لیسانس در قانون حرفه ای ارائه می شود محلی، در سراسر جهان، و آنلاین برای آن دسته از دانش آموزانی که این گزینه را ترجیح می دهند. برنامه های نیمه وقت و تمام وقت نیز وجود دارد. برای پیدا کردن مدرسه مناسب برای شما، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.