close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ بیابید ‏ مقطع کارشناسی را ماشین آلات سنگین

دانشکده ها و دانشگاه ها مدرک کارشناسی را برای دانش آموزانی که سه یا هفت سال تحصیل در این موسسات تحصیل کرده اند، اعطا می کنند. این افتخار کارشناسی در رشته های مختلف در علوم و هنر به دست آورده است. لیسانس در ماشین آلات سنگین… اطلاعات بیشتر

دانشکده ها و دانشگاه ها مدرک کارشناسی را برای دانش آموزانی که سه یا هفت سال تحصیل در این موسسات تحصیل کرده اند، اعطا می کنند. این افتخار کارشناسی در رشته های مختلف در علوم و هنر به دست آورده است.

لیسانس در ماشین آلات سنگین چیست؟ این برنامه به طور کلی بر ارائه دانش آموزان به مهارت و دانش لازم برای کار با تجهیزات ماشین سنگین تمرکز می کند. برنامه درسی می تواند موضوعاتی مانند خدمات، تعمیر، تعمیر و نگهداری و بهره برداری را بررسی کند. در طول دوره کار، شرکت کنندگان اغلب در مورد مهارت های کسب و کار، رهبری، نظریه، منطق و مدیریت فناوری یاد می گیرند. برخی از برنامه ها ماژول های یادگیری دستی را فراهم می کنند. با این نوع یادگیری، دانش آموزان می توانند در همان نوع ماشین آلات سنگین مورد استفاده در محل کار تمرین کنند. علاوه بر این، آموزش ممکن است شامل کارآموزی با شرکت های بزرگ باشد.

فارغ التحصیلان با کارشناسی در ماشین آلات سنگین معمولا دارای مهارت های فنی و مکانیکی می باشند که می توانند آنها را برای مدیریت تجهیزات پیچیده کامپیوتری آماده کنند. همچنین مهارت های ریاضی که آنها یاد می گیرند می توانند به آنها کمک کنند تا منابع مالی شخصی خود را مدیریت کنند.

هزینه تحصیل لیسانس در ماشین آلات سنگین با محل تحصیل و طول برنامه متفاوت است. دانش آموزان آینده نگر باید قبل از تعهد، مدارس را به دقت مطالعه کنند.

گزینه های حرفه ای گسترده هستند. فارغ التحصیلان با کارشناسی در ماشین آلات سنگین ممکن است در صنایع مختلف کار کنند. جابجایی در حمل و نقل، جنگلداری، راه آهن، ساخت و ساز، دریایی، هواپیما و بخش های کشاورزی در دسترس است. این متخصصان اغلب تخصصهایی مانند تکنسین، اپراتور یا نماینده فروش را انتخاب می کنند. فارغ التحصیلان که در مارک های خاصی از ماشین آلات سنگین تخصص دارند. افراد با مهارت های کسب و کار و رهبری قوی می توانند موقعیت های مدیریتی را به دست آورند. مشاغل آنها می تواند شامل اپراتور پشت سوار، راننده بلدوزر، اپراتور راه آهن دریایی و اپراتور ماشین آلات حفاری قرقره ای باشد. اگر چه رشد شغلی کند است، اما هنوز تقاضای کارگران وجود دارد که بتوانند ماشین های پیچیده ای را اداره کنند.

مدارس سراسر جهان ارائه برنامه های آموزشی آنلاین برای افرادی که به دنبال کارشناسی در ماشین آلات سنگین هستند وجود دارد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
format_list_bulleted فیلترها
Moscow Automobile And Road Construction Institute
مسکو , روسیه

دانش آموزان دانش پایه در زمینه علوم انسانی، اجتماعی-اقتصادی، علوم طبیعی و رشته های حرفه ای عمومی را مد نظر قرار می دهند ... +

دانش آموزان دانش پایه در زمینه علوم انسانی، اجتماعی-اقتصادی، علوم طبیعی و رشته های حرفه ای عمومی را مد نظر قرار می دهند -
کارشناسی
تمام وقت
4 سال ها
روسی
پردیس دانشگاهی
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید