close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مروری بر تمامی 2‏ درجه کارشناسی را مالیه عمومی

مدرک لیسانس یک دوره تحصیلی است که معمولا برای تکمیل سه یا چهار سال طول می کشد. به طور معمول، پس از اتمام دوره متوسطه، می توانید یک برنامه کارشناسی ثبت نام کنید. شما علاوه بر تخصص ویژه ای، موضوعات تحصیلی عمومی را نیز مطالعه… اطلاعات بیشتر

مدرک لیسانس یک دوره تحصیلی است که معمولا برای تکمیل سه یا چهار سال طول می کشد. به طور معمول، پس از اتمام دوره متوسطه، می توانید یک برنامه کارشناسی ثبت نام کنید. شما علاوه بر تخصص ویژه ای، موضوعات تحصیلی عمومی را نیز مطالعه خواهید کرد. این مدرک می تواند به شما مهارت های بازار کار بهتر و همچنین آمادگی شما برای مدرک کارشناسی ارشد را بدهد.

شما ممکن است بپرسید «لیسانس امور مالی عمومی چیست؟» این درجه آموزش راه هایی برای مدیریت بودجه های بزرگ را آموزش می دهد. تمرکز بر بخش عمومی، مانند شهرداری ها و دولت های دولتی است. این برنامه معمولا یک برنامه ریاضی فشرده است و بسیاری از دوره های مورد نیاز در آن موضوع است. شما همچنین می توانید انتظار داشته باشید در مورد مالیات، تجزیه و تحلیل هزینه ها، ارزیابی ریسک و حسابداری یاد بگیرند. در این برنامه، شما باید یاد بگیرند که چگونه اعداد را خراب کنند و مطمئن شوند که آنها به درستی ترکیب می شوند.

درآمد یک لیسانس در امور مالی دولتی می تواند به شما تعلیم بدهد که چگونه کتاب ها را متعادل سازید. شما ممکن است امکانات را برای یافتن خطاهای سریع و درک اینکه چگونه آنها را اصلاح کنید، هر دو مهارت ارزشمندی در بسیاری از حرفه ها به دست آورید.

هزینه یک لیسانس در امور مالی دولتی بستگی به عوامل مختلفی نظیر مدرسه ای که انتخاب می کنید، تعداد اعتبارات مورد نیاز و هزینه های اضافی احتمالی می باشد. اطمینان حاصل کنید که هر برنامه را با دقت بررسی کنید و برای شما یک گزینه مناسب انتخاب کنید.

یک دنیای فرصت برای شما با یک لیسانس در امور مالی دولتی وجود دارد. شما می توانید یک مدیر مالی برای کسب و کار یا جامعه تبدیل کنید. همچنین به عنوان یک تحلیلگر بازاریابی، حسابرس داخلی، تحلیلگر بودجه و مشاور اقتصادی مشاغل وجود دارد. اگر شما علاقه مند به حسابداری قانونی هستید، ادارات پلیس و ادارات فدرال فارغ التحصیلان امور مالی دولتی را به عنوان محققان ویژه برای جرائم مالی استخدام می کنند.

همانطور که برای مدرسه مناسب برای لیسانس خود در امور مالی دولتی نگاه می کنید، حتما برنامه ها را در خانه و خارج از کشور در نظر بگیرید. شما همچنین می توانید درجه را از طریق دوره های آنلاین کسب کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
Saratov Socio-Economic Institute
ساراتوف, روسیه

هدف از فعالیت حرفه ای متخصصان این مشخصات، معرفی راه حل های صحیح اقتصادی با استفاده از روش های تحلیلی مدرن است. ... +

هدف از فعالیت حرفه ای متخصصان این مشخصات، معرفی راه حل های صحیح اقتصادی با استفاده از روش های تحلیلی مدرن است. -
کارشناسی
تمام وقت
4 سال ها
روسی
پردیس دانشگاهی
 
首都经济贸易大学
Fengtai District, چین

این رشته بر اساس الزامات آموزش استعداد "کالیبر وسیع و ضخیم" استوار است ، ارزشهای اصلی سوسیالیستی را پرورش می دهد ، نیازهای توسعه اجتماعی و اقتصادی را برآورده می کند ، نظریه اس ... +

این رشته بر اساس الزامات آموزش استعداد "کالیبر وسیع و ضخیم" استوار است ، ارزشهای اصلی سوسیالیستی را پرورش می دهد ، نیازهای توسعه اجتماعی و اقتصادی را برآورده می کند ، نظریه اساسی جامد ، دانش حرفه ای گسترده ، کیفیت جامع بالا ، و می تواند به طور سیستماتیک و نظریه و مالیات مالیه را به طور جامع کنترل کنید ، با روحیه ابتکاری و توانایی عملی ، قادر به انجام تجزیه و تحلیل اقتصادی عمومی ، مدیریت مالیاتی و مالیاتی ، مدیریت دارایی های دولتی و امور مالی در سطوح مختلف ادارات مالیاتی و مالیاتی دولت ، ادارات مدیریت اقتصادی ، م institutionsسسات ، م institutionsسسات مالی و بنگاههای اقتصادی و سازمانهای غیرانتفاعی متخصصان مدیریت و سایر وظایف را تشکیل می دهند و زمینه خوبی برای دانشجویان برای ادامه تحصیل در داخل و خارج فراهم می کنند. -
کارشناسی
چینی ها
سپتامبر 2021
پردیس دانشگاهی
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید