Keystone logo

13 کارشناسی برنامه ها که در مالیه کاربردی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات اقتصادی
 • امور مالی
 • مالیه کاربردی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات اقتصادی (13)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در مالیه کاربردی

  کسانی که دارای مهارت های مالی عملی همیشه در تقاضای بالا در نیروی کار. دانش آموزان با توجه به مدیریت و تجزیه و تحلیل بودجه در یک محیط سازمانی ممکن است از به دست آوردن مدرک کارشناسی در امور مالی اعمال بهره مند شوند.

  هنگامی که دانش آموزان در مطالعه برنامه مالی عملی برای اولین بار در مورد این درجه، یکی از سوالات آنها بپرسید اغلب، کارشناسی در امور مالی کاربردی چیست یادگیری علاقه مند؟ در طول این دوره از مطالعات خود را، از دانش آموزان به دنبال یکی از این مدارک تحصیلی خواهد کلاس که کمک خواهد کرد آموزش تخصصی مورد نیاز برای مدیریت منابع مالی و سرمایه گذاری در بانک ها، بازارهای مختلف مالی، و کسب و کار آنها را به دست آورید را. دانش آموزان ممکن است کلاس در تئوری فعلی مالی، تکنیک های حسابداری، امور مالی، و ریاضی را.

  در حالی که مشغول به کار در یک موقعیت که با امور مالی سر و کار دارد بسیار پرارزش، آموزش های ویژه در جهت یک کارمند به رشد مورد نیاز است.دانش آموختگان با مدرک کارشناسی در امور مالی کاربردی را پیدا خواهد کرد که آنها را به آموزش و مهارت است که آنها نیاز دارند برای به دست آوردن یک موقعیت خوب پرداخت در بخش کسب و کار رقابتی لازم است.

  چند عامل مختلف است که تاثیر چگونه دانش آموزان بسیار خواهد پرداخت برای به دست آوردن مدرک کارشناسی در امور مالی اعمال وجود دارد. این خدمات عبارتند از نهاد آنها برای حضور در انتخاب، نرخ شهریه خاص که مدرسه، که در آن کالج واقع شده است، و چه مدت طول خواهد کشید برای آنها را به مدرک خود.

  کسانی که با مدرک لیسانس در امور مالی کاربردی می توانید انتظار به کار در هر تقریبا هر صنعت است که نیاز به کسی برای تجزیه و تحلیل و مدیریت امور مالی خود را. فارغ التحصیل با این درجه ممکن است به عنوان یک حسابداری یا امور مالی کاردانی، مدیر امور مالی خرده فروشی، مدیر امور مالی، خصوصی تحلیلگر پژوهش حقوق صاحبان سهام، و یا در هر موقعیت دیگر که نیاز به مهارت های خاص مالی کار می کنند.

  دانش آموزان مراحل مختلف که مایل به دنبال مدرک کارشناسی در امور مالی اعمال باید زمانی که آنها برای اولین بار شروع به دنبال به این درجه را دارد. برای دریافت این روند آغاز شده، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.