Keystone logo

16 کارشناسی برنامه ها که در مجسمه سازی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات هنر
 • هنرهای خلاق
 • مجسمه سازی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات هنر (16)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در مجسمه سازی

  کارشناسی 'درجه مدرک کارشناسی است که دانش آموزان پس از اتمام موفقیت آمیز سه تا پنج ساله کالج یا برنامه دانشگاه کسب می باشد. پس از فارغ التحصیلی، دانش آموزان آماده برای شروع حرفه در زمینه تمرکز خود را، و یا به دنبال آموزش عالی در برنامه های تحصیلات تکمیلی می باشد.

  کارشناسی در مجسمه سازی چیست؟ این تمرکز برنامه متخصص در آماده کردن دانش آموزان به هنرمندان موفق، به طور خاص به عنوان مجسمه ساز. اکثر برنامه های نیاز دانش آموزان را به کلاس های که آنها را به رایج ترین رسانه های مجسمه سازی، از جمله چوب و فلز در معرض. دانش آموزان اغلب نیز شانس را امتحان کنید دست خود را در ریخته گری مجسمه سازی دریافت کنید. به عنوان یک نتیجه، این دوره آموزشی به اندازه کافی گسترده است به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان مهارت های فنی به دست آوردن در تعدادی از مناطق در حالی که هنوز قادر به در یک محیط خاص تمرکز است.

  این درجه به خصوص سودمند به دلیل آن افزایش دانش آموزان 'خلاقیت و توانایی های هنری فنی است.این مولفه های کلیدی که هنرمندان باید به هر شکلی از هنر در جهت آوردن به موفقیت هستند.

  این برنامه ها تمایل به متفاوت در هزینه از مدرسه به مدرسه، تا حد زیادی در مدرسه 'اندازه و محل است. اطلاعات بیشتر خاص در مورد شهریه و ثبت نام از طریق هر برنامه 'بازدید کنندگان دفتر پذیرش است.

  کارشناسی در مجسمه سازی درجه نسبتا متنوع است. فارغ التحصیلان این برنامه تمام ابزار هایی که آنها نیاز به دنبال فرصتهای شغلی به عنوان مجسمه ساز حرفه ای است. با این حال، این مهارت ها را می توان در انواع روش های دیگر، از جمله مدل سازی برای معماری و طراحی داخلی استفاده شود. هر سال، تعدادی از فارغ التحصیلان نیز در رفتن به پر کردن کفش از معلمان و استادان خود، ساخت حرفه به عنوان مدرسان مجسمه سازی.

  مجسمه سازی یک مسیر بسیار پرارزش از مطالعه است، و بسیاری از دانش آموزان به دنبال ثبت نام در برنامه در سراسر جهان هر روز.اگر شما علاقه مند در پیدا کردن یک برنامه هستند، زمان برای شروع جستجو شما در حال حاضر است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.