Keystone logo

422 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات مدیریت مدیریت 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات مدیریت
  • مدیریت
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مدیریت (422)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مطالعات مدیریت مدیریت

مدرک لیسانس به طور معمول از طریق تحصیل در کالج یا دانشگاه به دست می آید و پایه مناسب برای ایجاد یک حرفه در زمینه خاص را فراهم می کند. این شامل آموزش عمومی عمومی و مطالعات تخصصی است. برنامه ها برای تکمیل هر سه تا هفت سال طول می کشد.

مدرک لیسانس چیست؟ به عبارت ساده، این یک برنامه درجه است که دانشجویان را برای مدیریت یک کسب و کار یا سازمان خود به نحوی که کارآمد، موثر و مسئول است، تدریس می کند. دانش آموزان به احتمال زیاد در جستجوی این درجه تحصیل می کنند، مانند ارتباطات تجاری، رفتار مشتریان و حاکمیت شرکت ها. افرادی که به دنبال مدیریت شرکتی هستند که در کشورهای مختلف گسترش می یابند، احتمالا مطالعه حقوق بین الملل، مالی بین المللی و تدارکات بین المللی است.

محققانی که این مسیر درجه را انتخاب می کنند، به احتمال زیاد یاد می گیرند چگونه مقادیر اولویت بندی را مرتفع سازند تا حجم کار را بیشتر کنترل کنند. علاوه بر این، آنها یاد خواهند گرفت که چگونه به درستی سیاست های ساخت تیم را در میان کارکنان تدوین کنند و ارتباط بهتر در محیط های حرفه ای را تسهیل کنند.

هزینه دریافت مدرک لیسانس در مدیریت به طور کامل بستگی دارد به اینکه کدام یک از دانشجویان کشور و موسسه تصمیم به شرکت در دوره های درسی دارند. همانطور که در مورد بیشتر مدرک لیسانس، این مدرک به طور متوسط ​​3 تا 6 ساله برای به دست آوردن خواهد بود.

مهارت های مدیریتی در بازار جهانی بسیار ارزشمند هستند و به همین ترتیب، دارندگان این مقطع پس از اتمام دوره های خود، می توانند از طیف وسیعی از مشاغل دسترسی یابند. نماینده فروش، مدیر بازاریابی، مدیر فروش، تحلیلگر مدیریت، مدیر کل عموم و عملیات، تحلیلگر مالی و مدیر مالی، بعضی از شایعترین شغلهایی است که متخصصین در این زمینه می توانند واجد شرایط باشند. مامور منابع انسانی، مدیر ساخت و ساز، تحلیلگر سیستم اجرایی و سیستم های بازاریابی نیز ممکن است گزینه های حرفه ای قابل قبول باشد.

گزینه های تحصیلی بین المللی و محلی برای دانش آموزان در سراسر جهان در دسترس هستند و ممکن است دوره های آنلاین برای کسانی که در مناطق جداگانه زندگی می کنند یا برنامه های مشغول به کار داشته باشند در دسترس باشد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.