Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 36 درجه های کارشناسی که در مدیریت ارتباطات 2023

36 کارشناسی برنامه ها که در مدیریت ارتباطات 2023

بررسی اجمالی

سود کارشناسی در مدیریت ارتباطات یک فرصت ایده آل برای کسانی که می خواهند به مطالعه دیدگاه های گوناگون در اطراف ستون تعامل، رشد، گوش دادن و بهبود است. دانش آموزان دریافت در رشته مدیریت ارتباطات می تواند تبدیل به مرفه و احترام با دامنه خود را از مهارت های قابل انتقال. هنگامی که دانش آموزان فارغ التحصیل شده اند، آنها می توانند شغل در زمینه های اجتماعی، کسب و کار اداره بهداشت و پیدا کنید.

کارشناسی در مدیریت ارتباطات چیست؟ این درجه آموزش و پرورش بیشتر است که دانش آموزان با ملزومات دانش مانند مهارت های ارتباطی، مهارت در ارتباط با صنعت و نقش رهبری تجهیز است. دانشجویان همچنین از بلوک های ساختمان اساسی حمایت پژوهش و ارتباطات بازار، مانند توانایی به منظور توسعه یک استراتژی بازاریابی و نظارت بر برنامه ریزی وب سایت و پروژه های توسعه را یاد بگیرند.افراد می توانند به سمت مشاغل که موجب افزایش تیم تحریریه و منجر به عیب یابی از مسائل فنی کار می کنند.

دلایل متعددی برای انتخاب به دنبال مدرک لیسانس در مدیریت ارتباطات وجود دارد. این برنامه می آموزد تعدادی از مهارت ها، مانند نظریه های مدیریت و شیوه های، وساطت و مذاکره و ارتباطات کسب و کار. رشته شامل سواد علمی، فرهنگ و تاریخ بومی، حسابداری مدیریت، و روش تحقیق و روش. علاوه بر این، مدرک کارشناسی در این زمینه افراد را قادر می سازد به منظور توسعه مهارت های فکری مورد نیاز برای موفقیت در مدیریت جامعه جهانی است.

هزینه های متفاوتی بر حسب مدرسه، و طول برنامه بین یک و سه سال. این ضروری است که شما به اندازه کافی بررسی برنامه به اطمینان حاصل شود که آن را متناسب با اهداف خود.

دانش آموختگان در تقاضای بالا برای تعدادی از موقعیت های مانند ویرایش، نگارش، مدیریت و کارآموزی پرداخت می شود. آنها همچنین ممکن است کار در حال توسعه معماری اطلاعات، استراتژی محتوا و wireframes پیدا کنید. دانش آموزان مهارت های مورد نیاز برای رسیدگی به مسائل مربوط به جامعه آنلاین و رسانه های اجتماعی، شبکه، و مدیریت آژانس های خارجی توسعه.

بسیاری از گزینه های بین المللی در دسترس از انواع دانشگاهها هستند. دوره های آنلاین هستند یک انتخاب ایده آل برای کسانی که در مناطق دور افتاده در سراسر جهان با دسترسی کمی به یک مرکز زندگی می کنند. گزینه های مبتنی بر اینترنت نیز به افرادی که نیاز به یک برنامه انعطاف پذیر رفع میکند. برای دریافت با یک دوره آغاز شده، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی
  • ارتباطات
  • مدیریت ارتباطات
رشته های تحصیلی
  • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی (36)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه