Keystone logo

18 کارشناسی برنامه ها که در مدیریت استراتژیک 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات کسب و کار
 • استراتژی
 • مدیریت استراتژیک
رشته های تحصیلی
 • مطالعات کسب و کار (18)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در مدیریت استراتژیک

  به عنوان دانش آموزان دبیرستانی را ترک کنند، بسیاری از را انتخاب کنید برای ادامه تحصیل خود را در برنامه مدرک کارشناسی در دانشگاههای معتبر. این برنامه دانش آموزان با سه تا چهار سال تحصیل آماده در یک منطقه خاص قبل از ورود به نیروی کار یا تحصیلات تکمیلی.

  مدرک لیسانس در مدیریت استراتژیک چیست؟ این برنامه درجه معمولا مجهز به دانش آموزان با مدیریت کسب و کار و مهارت های ارتباطات است. دوره اغلب شامل موضوعاتی مانند حسابداری، اقتصاد، مدیریت نام تجاری، شیوه های تحقیق و موضوعات حقوقی مرتبط است. دانش آموزان ممکن است را انتخاب کنید به تخصص در موضوعات مربوط به بازاریابی، کارآفرینی و مدیریت محصول می باشد. آنها همچنین ممکن است فرصت برای تکمیل کارآموزی در زمینه مدیریت استراتژیک است.

  پس از اتمام دوره خود، دانش آموزان آماده ورود به بازار کار با مزیت رقابتی از دانش کسب و کار هستند. این به طور کلی به گزینه های شغلی بیشتر و حقوق و دستمزد شروع بالاتر منجر می شود.مهارت های خود را در رهبری، کار گروهی، تحقیق و دانش بازار بسیار قابل انتقال و مطلوب در بسیاری از زمینه ها می باشد.

  هزینه این درجه ممکن است با تخصص، انتخاب دانشگاه و نوع پژوهش متفاوت است. دانش آموزان آینده نگر باید به طور کامل دانشگاه دامپزشک برای هزینه ها و حمایت های مالی موجود برای دانش آموزان است.

  با مدرک کارشناسی، دانشجویان دسترسی به تعدادی از موقعیت های ورود به سطح در سوله مختلف کسب و کار است. برنامه ریزی استراتژیک یک میدان مشترک برای فارغ التحصیلان، و همچنین استراتژی نام تجاری است. فارغ التحصیلان ممکن است به عنوان محصول، حساب، بازاریابی یا نام تجاری مدیران عمل می کنند، بسته به تخصص خود و حرفه ایده آل است. این پست ها رقابتی تر، اما دانش آموزان با پایه های قوی در برنامه ریزی و مدیریت استراتژیک آماده شده است. در این پست از ورود به سطح، دانش آموزان ممکن است بیشتر توسعه مهارت های حرفه ای خود را.

  اگر شما به دنبال شروع برنامه تحصیلی خود، ممکن است بسیاری از برنامه های آنلاین در دسترس بین المللی وجود دارد.برای کسانی که با برنامه گیج کننده و یا در یک منطقه از راه دور، آنلاین البته انعطاف پذیری مورد نیاز برای تکمیل تحصیلات بالاتر را. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.