Keystone logo

38 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات مدیریت مدیریت اطلاعات 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات مدیریت
 • مدیریت اطلاعات
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مدیریت (38)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در مطالعات مدیریت مدیریت اطلاعات

  بسیاری از افراد به دنبال مدرک لیسانس در مدیریت اطلاعات برای کشف و گسترش بر انسان و عناصر تکنولوژیکی از اطلاعات سیستم. این درجه بینش ارزشمندی در طیف صنعت اطلاعات با تمرکز بر نیازهای کاربران نهایی به منظور توسعه یک مجموعه ای انعطاف پذیر و بسیار قابل حمل مهارت برای محل کار قرن 21 را فراهم می کند.

  کارشناسی در مدیریت اطلاعات چیست؟ درجه است برای دانش آموزان که قصد به دنبال شغلی در مدیریت مهارت های فنی لازم برای نظارت بر انواع سیستم های اطلاعات، از جمله ارتباطات از راه دور، بی سیم و فن آوری های شبکه های دیگر. این بر آماده سازی تحصیلی و حرفه ای خاص در رشته امنیت اطلاعات. این برنامه شرکت کنندگان فراهم می کند با معرفی گسترده به مدیریت اطلاعات، خدمات و فن آوری، همراه با هنر و علوم لیبرال بنیان قوی.دانش آموزان یاد بگیرند روش های موثر برای پیدا کردن اطلاعات و دسترسی به نیازهای که فاقد برای طراحی و مدیریت سیستم های برای مقابله با این خواسته.

  این برنامه ها و مطالعات برای کسانی که مایل به پیشرفت حرفه خود و یادگیری در یک سطح بالاتر از آموزش و پرورش سودمند هستند. دوره ممکن است متفاوت باشد، اما مرکز در درجه اول در فن آوری اطلاعات، تحقیقات و بازاریابی. رشته شامل تحقیق، محدود ریاضیات، رسانه ها، اخلاق، ارتباط از راه دور و معماری سازمانی.

  موسسات هزینه برای این برنامه، که سه تا چهار سال طول می کشد تا کامل متفاوت است. هر کسی علاقه مند در درآمد مدرک خود را باید کالج به ویژه در مورد شهریه دوره ها، هزینه های ثبت نام تماس بگیرید و به اطمینان حاصل شود که برنامه ملاقات اهداف خود.

  پس از یک فرد به دست آوردن درجه مدیریت اطلاعات، آنها می توانند کار در تعدادی از مشاغل را پیدا کنید. یک منطقه از جمله در مدیریت پروژه، که در آن فارغ التحصیلان نظارت بر سیستم های اطلاعاتی و ایجاد سیاست های اطلاعات است.علاوه بر این، آنها می توانند به عنوان شبکه و سیستم های مدیران، طراحان وب، مدیران پایگاه داده و مشاوران امنیت اطلاعات کار می کنند. فرصت های شغلی نامحدود هستند، از جمله کار برای موسسات مالی، سازمان های دولتی و در عرصه آموزش و پرورش.

  افراد علاقه مند باید یکی از گامهای اساسی در جهت رسیدن به درجه خود را در مدیریت اطلاعات را. پایگاه داده گسترده ما یک نقطه شروع ایده آل برای دانش آموزان شروع به کاوش انتخاب خود، هر دو از لحاظ جغرافیایی و آموزشی. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.