Keystone logo

5 کارشناسی برنامه ها که در مدیریت امکانات 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات کسب و کار
 • املاک و مستغلات
 • مدیریت امکانات
رشته های تحصیلی
 • مطالعات کسب و کار (5)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در مدیریت امکانات

  کارشناسی معمولا درجه اول به دست آورد در طول دوره تحصیلی یک دانش آموز است. برنامه معمولا یک آموزش عمومی کالج و همچنین دانش پیشرفته و مهارت در یک منطقه تخصص انتخاب فراهم می کند. درجه را می توان برای ورود به یک حرفه مورد نظر استفاده می شود و یا به زمینه برای مطالعه بیشتر در سطح کارشناسی ارشد.

  کارشناسی در مدیریت تسهیلات چیست؟ مدیران تسهیلات نظارت بر عملکرد یک محیط فیزیکی با هماهنگی خدمات پشتیبانی سازمان است. آنها مطمئن شوید مهمان و کارگران راحت به طوری که عملیات کسب و کار می تواند جریان هموار. مراکز برنامه درسی در درک نیازهای صاحبان تاسیسات و مستاجران و همچنین یکپارچه سازی فن آوری، فرآیندها و پرسنل خدمات برای دیدار با آن نیاز دارد. مطالعات کسب و کار عمومی با آموزش در سیستم های ساختمان ترکیب شده است.درسها ممکن است به اصول مدیریت امکانات، مهارت های مدیریت پروژه، برنامه ریزی املاک و توسعه، آمار، اقتصاد، و سیستم های HVACR (گرمایش، تهویه، تهویه مطبوع و تبرید) شامل.

  مزایای این برنامه عبارتند از توسعه تفکر انتقادی و توانایی حل مسئله. این مهارت مدیریت را می توان برای رسیدن به اهداف مهم و بهبود کیفیت زندگی است.

  هزینه به دنبال مدرک لیسانس در مدیریت تسهیلات از یک مدرسه خود را به دیگری بسته به محل و برنامه درسی مورد نیاز متفاوت است. فرصت های در مقیاس جهانی در دسترس هستند. دانش آموزان باید گزینه های خود را تحقیق و انتخاب را که مناسب نیازهای و اهداف خود را انتخاب کنید.

  فارغ التحصیلان می توانند چشم انداز روشن برای مشاغل در زمینه انتظار می رود. کسب و کار، بیمارستان ها، فرودگاه ها، هتل ها و مکان های رویداد همه نیاز حرفه ای واجد شرایط برای هماهنگ خدمات ساختمان خود را.شغل نمونه عبارتند از کارگردان و یا برنامه ریز از فن آوری های ساختمان، مدیر مرکز یا مدیر و مدیر خدمات اداری. مهارت نیز ممکن است به شغل در مدیریت مرتبط مانند برنامه ریز معماری و ساخت و ساز و یا سیستم تحلیلگر اعمال شود. موقعیت های رهبری اضافی موجود در غذا، تمیز کردن و امنیتی سازمان می باشد. دانش آموختگان ممکن است مایل به استفاده از دانش و مهارت های خود را برای شروع شرکت های خدمات خود را.

  نگاهی به اولین گام به سوی حرفه ای هیجان انگیز و به چالش کشیدن. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.