Keystone logo

6 کارشناسی برنامه ها که در مدیریت انرژی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات انرژی
 • مدیریت انرژی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات انرژی (6)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در مدیریت انرژی

  دانش آموزانی که می خواهند پس از دبیرستان تحصیل خود را ادامه دهند، ممکن است مدرک کارشناسی را دنبال کنند. این برنامه می تواند حدود سه تا پنج سال طول بکشد تا در موضوعات مختلف موجود باشد.

  مدرک کارشناسی مدیریت انرژی چیست؟ این زمینه مطالعه برای دانش آموزانی است که می خواهند در موقعیت های مدیریت و نظارت در صنعت انرژی کار کنند. بسته به برنامه، برنامه درسی ممکن است شامل مطالعه بازارهای انرژی فعلی و آینده، داخلی و بین المللی باشد. کلاسها همچنین ممکن است تکنیکهای بهره وری فرآیند انرژی و همچنین مسائل اخلاقی و قانونی را پوشش دهند. برخی از برنامه ها کمک می کند تا دانش آموزان را برای فارغ التحصیلی آماده کرده و آنها را ایجاد یک استراتژی انرژی کسب و کار برای آینده کنند.

  کسانی که مدرک مدیریت انرژی را دنبال می کنند، می توانند مهارت های تحلیلی را توسعه دهند که به آنها در حرفه آینده کمک خواهد کرد. مهارت های دیگری که ممکن است به دست آورند عبارتند از حل مسئله و رهبری، که در زندگی حرفه ای و همچنین در موقعیت های شخصی مفید هستند.

  دانش آموزان نباید اجازه دهند هزینه را بازدارنده در تصمیم گیری در مورد جایی که درجه خود را کسب کنند. از آنجا که برنامه های زیادی در سراسر جهان وجود دارد، ممکن است هزینه تحصیل در مدارس خاصی کمتر باشد. دانش آموزان تشویق به تحقیق در مورد تعدادی از مؤسسات هستند و در مورد گزینه های کل هزینه و کمک مالی تحقیق می کنند.

  طیف گسترده ای از فارغ التحصیلان حرفه ای وجود دارد که با مدرک لیسانس در مدیریت انرژی ممکن است انتخاب کنند. برخی از عناوین شغلی ممکن شامل مدیر قرارداد، معامله گر کالا، مدیر سفارش تقسیم شده، مالک زمین، مدیر محیط زیست، نماینده بازاریابی گاز، مدیر زمین، و معامله گر قدرت. بسته به تمرکز مطالعه، دانش آموزان ممکن است بر منابع خاص انرژی مانند خورشید، باد، گاز طبیعی، زغال سنگ یا نفت تمرکز کنند.

  مدارس مختلفی وجود دارند که دانش آموزان می توانند درجه مدیریت انرژی خود را کسب کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.