BACHELORSTUDIES

‏ ببینید مدارک کارشناسی را مدیریت ایمنی سیدنی در ایالات متحده آمریکا 2020/2021‏

درجه تحصیلی کارشناسی، درجه لیسانس است که دانشگاه ها و کالج ها همزمان با تکمیل برنامه تحصیلی به دانشجویان اعطا می نمایند. بیشتر دوره های تحصیلی کارشناسی سه الی پنج سال و برخی تا هفت سال به طول می انجامند.

برنامه های مدیریت ایمنی ایمنی را در محل کار بررسی می کنند. دانش آموزان قوانین و رویه هایی را که در حال حاضر در حال مطالعه هستند، مطالعه می کنند و آنها روش هایی را برای بهبود و اجرای استانداردهای ایمنی اجرا می کنند. برنامه های سراسر جهان ممکن است در محتوای متفاوت باشند، زیرا مکان های مختلف دارای الزامات ایمنی متفاوت هستند.

آموزش و پرورش در ایالات متحده است که عمدتا توسط بخش دولتی ارائه شده، با کنترل و بودجه که از سه سطح: ایالتی، محلی، و فدرال، در آن منظور.نیازهای معمول برای تحصیل در سطح آموزش عالی در ایالات متحده شامل مقاله خود را پذیرش (همچنین به عنوان بیانیه ای از هدف و یا بیانیه ای شخصی شناخته می شود)، متن سوابق، توصیه نامه / مرجع، آزمون زبان

تاهلکواه، اکلاهما اوکلاهما در اصل به عنوان پایتخت این کشور چروکی در سرزمین هند تاسیس شد. با این حال، پس از اوکلاهما فعال فروخته شد، تاهلکواه، اکلاهما در نقش جدید به عنوان یک شهر پر رونق کالج گرفت.

‏ با مدارس عالی به طور مستقیم تماس بگیرید از مدارک کارشناسی را مدیریت ایمنی سیدنی در ایالات متحده آمریکا 2020/2021‏

1نتایج درمدیریت ایمنی, طلوع Filter

کارشناسی بهداشت محیط مدیریت ایمنی و

Northeastern State University
کارشناسی
<
تمام وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

محیط زیست، مدیریت ایمنی و بهداشت عمده برنامه های میان رشته ای طراحی شده برای شما آماده شدن برای مشاغل حرفه ای در زمینه های مختلف از جمله، اما نه محدود به: فدرال، ایالتی، محلی، ...

اطلاعات بیشتر