BACHELORSTUDIES

‏ بیابید 4‏ مدرک کارشناسی را مدیریت ایمنی

برنامه های مدرک لیسانس می تواند به دانش آموزان اجازه دهد که برای حرفه ای مادام العمر در بسیاری زمینه های امیدوار کننده آماده شوند. برای به دست آوردن درجه، معمولا کارآموزی عمومی در زمینه هایی مانند ریاضی، تاریخ و علم لازم است. همچنین ممکن است کلاس های شدیدتری در ناحیه انتخاب شده توسط دانش آموز، که به طور معمول به عنوان یک رشته تحصیلی شناخته می شود، نیاز باشد.

مدرک کارشناسی مدیریت ایمنی چیست؟ دانش آموزانی که علاقه مند به کمک به حفظ امنیت دیگران هستند ممکن است علاقه مند به انتخاب مدیریت ایمنی به عنوان زمینه اصلی مطالعه خود باشند. بسیاری از برنامه ها دانش آموزان کلاس های مختلفی را در بخش های مدیریت سلامت و مدیریت سلامت برگزار می کنند. درک کامل ایمنی محل کار، اقدامات اضطراری و پیشگیری از حوادث معمولا از طریق دوره های آموزشی آموخته می شود و بسیاری از برنامه ها باعث تشویق دانش آموزان برای تکمیل کارآموزی برای تجربه عملی می شوند.

مطالعه زمینه مدیریت ایمنی می تواند به دانش آموزان مهارت های مهم یاد بگیرد که ممکن است در محل کار و زندگی آنها به نفع آنها باشد. این مهارت ها می تواند شامل پیشگیری از حوادث، واکنش های اضطراری و مهارت های بهداشت عمومی و عمومی باشد.

طول و هزینه تکمیل یک مدرک لیسانس در مدیریت ایمنی بستگی به انتخاب مدرسه و برنامه دارد. دانش آموزان تشویق می شوند که با مدارس به صورت جداگانه ارتباط برقرار کنند تا در مورد هزینه ها و الزامات برنامه یاد بگیرند.

کسانی که مدرک لیسانس خود را در مدیریت ایمنی می گذرانند ممکن است واجد شرایط کارهایی مانند مدیران ایمنی، هماهنگ کننده های پیشگیری از از دست دادن، بهداشت دهندگان صنعتی، مدیران بهداشت و ایمنی، مدیران مدیریت اورژانس، متخصصان پیشگیری از حوادث و موارد دیگر باشند. انتظار می رود که بسیاری از صنایع در هر دو بخش عمومی و خصوصی از چنین موقعیت هایی استفاده کنند. مدرک مدیریت ایمنی می تواند دانش آموزان را برای یک حرفه ای موفق و طولانی مدت آماده کند.

در مدرک کارشناسی خود در مدیریت ایمنی شروع به کار کنید. معمولا برنامه های زیادی وجود دارد که دوره های آموزشی انعطاف پذیر را به تناسب سبک زندگی خود، یا در محوطه دانشگاه و یا در اینترنت، مطابقت می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

4نتایج درمدیریت ایمنی Filter

لیسانس علوم مدیریت و مدیریت ایمنی

Modern College of Business and Science
کارشناسی(BSc)
<
تمام وقت
<
4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

لیسانس علوم در مدیریت بهداشت و ایمنی یک برنامه درسی انعطاف پذیر، مرتبط و در حال حاضر فراهم می کند که شامل فرصت هایی برای دانش آموزان برای به دست آوردن دانش در نظریه و تمرین به ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی (لیسانس) ایمنی، سلامت و مدیریت زیست محیطی

Management Development Institute of Singapore (MDIS)
کارشناسی(BSc)
<
پاره وقت
<
24 ماهها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

هدف از این دوره این است که به ارائه آموزش که مجهز به دانش آموزان با طیف وسیعی از شایستگی که یک کار به عنوان بهداشت و ایمنی پزشکان پشتیبانی در هر دو بخش خصوصی و عمومی است. پیش ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی بهداشت محیط مدیریت ایمنی و

Northeastern State University
کارشناسی
<
تمام وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

محیط زیست، مدیریت ایمنی و بهداشت عمده برنامه های میان رشته ای طراحی شده برای شما آماده شدن برای مشاغل حرفه ای در زمینه های مختلف از جمله، اما نه محدود به: فدرال، ایالتی، محلی، ...

اطلاعات بیشتر

مدیریت امنیت (لیسانس هنر) - بخشی از زمان

NBS Northern Business School
کارشناسی(BA)
<
پاره وقت
<
8 ترم ها
آلمانی
پردیس دانشگاهی

برنامه مدرک مدیریت امنیت یک برنامه معتبر و معتبر دولتی است که توسط NBS Northern Business School مدیریت و امنیت NBS Northern Business School ارائه شده است. ...

اطلاعات بیشتر