Keystone logo

97 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات کسب و کار مدیریت کسب و کار مدیریت کسب و کار بین المللی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات کسب و کار
  • مدیریت کسب و کار
  • مدیریت کسب و کار بین المللی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات کسب و کار (97)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مطالعات کسب و کار مدیریت کسب و کار مدیریت کسب و کار بین المللی

به دنبال مدرک کارشناسی فرصت برای به دست آوردن دانش پیشرفته در افراد از منافع شخصی را فراهم می کند. درجه برای بسیاری از مشاغل مورد نیاز است، و آن را نیز می گذارد و زمینه را برای مطالعه بیشتر در سطح فوق لیسانس. برنامه ها سه تا چهار سال در طول، و ممکن است از اتمام کارآموزی نیاز دارد.

کارشناسی مدیریت بازرگانی بین المللی چیست؟ بازار گسترش در دامنه، ایجاد یک نیاز برای حرفه ای کسب و کار که دانش در اقتصاد و روند جهانی هستند. مدیریت بین المللی دانش آموزان برای چالش های رهبری در همیشه در حال تکامل جهان کسب و کار امروز آماده. دوره های آموزشی شامل امور مالی بین المللی و اقتصاد، بازاریابی جهانی، یافتن منابع و تدارکات، نوآوری، حسابداری، مدیریت پروژه، ارتباطات، رفتار مصرف کننده، و استراتژی بازاریابی. دانش آموزان درک درستی از جنبه های اجتماعی و اقتصادی از محیطی که در آن کسب و کار رشد به دست آورید.کارآموزی خارجی و یا برنامه های مبادله ممکن است شامل به ارائه برنامه های عملی از اصول آموخته است. تفکر انتقادی، خلاقیت، و کار گروهی هستند تاکید کرد.

مزایای این برنامه می تواند در رشد شخصی و توسعه، و همچنین در آماده سازی برای موفقیت در محل کار دیده می شود. مهارت در تفکر و حل خلاق مسئله را می توان به چالش روزمره استفاده شود. مطالعات جهانی افزایش درک و قدردانی از فرهنگ های دیگر.

برنامه های تحصیلی را می توان در مدارس در سراسر جهان یافت می شود. هزینه با توجه به محل و برنامه درسی متفاوت است. برای نتایج مطلوب، دانش آموزان باید انتخاب خود تحقیق و برنامه ای است که بهترین برآورده اهداف خود را انتخاب کنید.

مدیریت کسب و کار بین المللی ارائه می دهد جهان از امکانات حرفه ای، از جمله مشاور مدیریت، تحلیلگر مالی، مدیر بازاریابی، رهبر پروژه، و کارآفرین.فارغ التحصیلان نیز به عنوان مدیران حساب، مدیران زنجیره تامین، مدیران نظم و مدیران تدارکات بین المللی استخدام. افراد با منافع خاص در ارتباطات و روابط انسانی می تواند موقعیت های مانند بین المللی اجرایی پشتیبانی از مشتری، مدیر روابط مشتری، مدیریت منابع انسانی، و تجارت الکترونیک متخصص پیدا کنید. مشاغل موجود با کسب و کار های دولتی و خصوصی، و همچنین به عنوان سازمان های غیر انتفاعی می باشد.

به اولین قدم به سوی حرفه ای هیجان انگیز و با ارزش در مدیریت کسب و کار بین المللی، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.