BACHELORSTUDIES

‏ جستجو کنید 4‏ کارشناسی را مدیریت بحران

به طور معمول از طریق یک دانشگاه یا کالج به دست می آید، مدرک لیسانس معمولا بین سه تا 7 سال طول می کشد تا بدست آورد. بسیاری از برنامه ها شامل کلاس های آموزش عمومی و دوره های عمیق در رشته ی دانشجویان می باشند. پس از اتمام، فارغ التحصیلان احتمالا مجموعه مهارت های ضروری را برای انجام موفقیت آمیز در حوزه های انتخابی خود ساخته اند.

مدرک کارشناسی در مدیریت اضطراری چیست؟ این درجه تمرکز بر ایجاد مهارت های لازم برای سازماندهی و نگهداری خدمات اضطراری است. با در نظر گرفتن دوره های تمرکز بر ایمنی، پاسخ های اضطراری، مدیریت بحران، ارتباطات بحرانی، اطلاعات و اطلاعات و فن آوری خدمات اضطراری، دانش آموزان آینده نگر می توانند به طور منطقی انتظار داشته باشند نحوه رسیدگی به موارد اضطراری از تمام اشکال و اندازه ها را برای حفظ جوامع ایمن در هنگام نیاز به بیشتر . این دوره ها به احتمال زیاد در کنار کلاس های اصلی همچون تاریخ و ریاضی برای ارتقاء یک آموزش تخصصی اما با اهمیت ارائه می شود.

مفاهیم کتبی و کلامی یکی از مهمترین مهارتهای مفید است که دانش آموزان می توانند در حین انجام دوره های لازم یاد بگیرند. آنها همچنین احتمال می دهند مهارت های رایانه ای و تایپ کردن را به همراه توانایی اولویت بندی در یک لحظه متوجه شرایط اضطراری می کنند.

از آنجایی که آموزش و پرورش بین نهادهای مختلف و کشورهای میزبان بسیار متفاوت است، دانش آموزان همیشه قبل از تعهد به هر دانشگاه خاص، هزینه تحصیل خود را بررسی می کنند. هزینه ها به احتمال زیاد بسته به اینکه آیا دوره ها به صورت شخصی یا آنلاین انجام می شود، تغییر می کند، این جزئیاتی است که باید هنگام انتخاب نهایی در نظر گرفته شود.

شغل در مدیریت اضطراری می تواند برآورده شود و تمایل نسبتا امن باشد، به این دلیل که تیم های واکنش اضطراری زمانی که بلایای طبیعی بوجود می آیند ضروری باشد. برخی از کارفرمایان دارای مدرک مدیریت اضطراری ممکن است شامل متخصص بخش مدیریت اضطراری، افسر امنیت داخلی، ناظم اورژانس، تکنسین اورژانس و مدیر امور اورژانسی اورژانس باشند. در حالی که برخی از این ممکن است نیاز به آموزش و گواهینامه اضافی داشته باشند، یک لیسانس در مدیریت اضطراری پایه محکمی برای عملکرد عالی فراهم می کند.

دانش آموزان ممکن است بین انواع مختلف گزینه های یادگیری، از جمله دوره های آنلاین، آموزش بین المللی و دانشگاه های محلی انتخاب شوند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

4نتایج درمدیریت بحران Filter

لیسانس هنر در مطالعات امنیتی و استراتژیک - مدیریت بحران

American University In the Emirates
کارشناسی(BA)
<
4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

تخصص سرپرستی مطالعات امنیتی و استراتژیک در مدیریت بحران، بر عوامل و روش های واکنش احتمالی در برابر انواع چالش های امنیتی ملی و بین المللی تمرکز دارد. یادگیری چگونگی برنامه ریز ...

اطلاعات بیشتر

لیسانس در شرکت و امنیت داخلی

Mercy College
کارشناسی(BSc)
<
تمام وقت
<
4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
آنلاین

از زیرساخت ملی ما از تروریسم و ​​دیگر تهدیدات جنایی محافظت کنید. . . آنچه را که شما نیاز دارید در عرصه در حال گسترش و پویایی در نقش تقریبا در هر کسب و کار و حوزه دولت بازی کنی ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی مدیریت اضطراری خدمات - انجمن مجموع

Anderson University South Carolina
کارشناسی
<
تمام وقت
<
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
آنلاین

درجه درجه بسم تئوری و دانش و آگاهی عملی برای کمک به نجات جان و مال را از تاثیر بلایای ارائه می دهد.

اطلاعات بیشتر

کارشناسی مدیریت خدمات اورژانس

Anderson University South Carolina
کارشناسی
<
تمام وقت
<
پاره وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
آنلاین

درجه BEMS فارغ التحصیلان برای نقش رهبری آماده در نجات جان و اموال از تاثیر مخرب بلایای.

اطلاعات بیشتر