Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 45 درجه های کارشناسی که در مدیریت تدارکات 2023/2024

45 کارشناسی برنامه ها که در مدیریت تدارکات 2023/2024

بررسی اجمالی

دانش آموزانی که لذت بردن از مشکلات حل و چشم برای سازمان باید در نظر دنبال مدرک لیسانس در مدیریت لجستیک. این برنامه درجه کمک خواهد کرد دانش آموزان آینده نگر به دست آوردن درک بهتری از عملکرد کسب و کار در حالی که تشویق آنها برای تبدیل شدن به حل مشکل استادانه.

یکی از سوالات متداول در میان دانش آموزان آینده نگر است، چه کارشناسی در مدیریت لجستیک است؟ این یک برنامه است که به دانش آموزان دانش، بینش و تجربه برای مقابله با مشکلات کسب و کار در بازار جهانی است. تحصیل در رشته مدیریت تدارکات نیز کمک می کند دانش آموزان جهان گاهی اوقات پیچیده ای از تدارکات کسب و کار، از جمله صنایع زنجیره تامین و تجارت را درک کنید. بسیاری از برنامه های پوشش مناطق مانند کنترل موجودی، خرید، انبارداری و حمل و نقل و توزیع.

یکی از بهترین دلایل برای به دست آوردن درجه در مدیریت تدارکات است که آن را به دانش آموزان را قادر می سازد به رقابت در بازار جهانی است.علاوه بر این، دانش آموزان که با موفقیت این برنامه به طور کلی تر با ارزش را به کارفرمایان خود را به خاطر آنها به طور کامل درک چگونه کار زنجیره تامین کسب و کار هموار.

در اغلب موارد، هزینه های کارشناسی در مدیریت لجستیک بستگی به موسسه ارائه آن، بنابراین دانش آموزان باید دانشگاه بالقوه پژوهش اطمینان حاصل شود که برنامه مناسب برای آنها است. برنامه های مدیریت بسیاری از تدارکات به طور کلی سه تا چهار سال.

فرصت های اشتغال بسیاری از دسترس برای دانش آموزان با مدرک لیسانس در مدیریت لجستیک وجود دارد. مسیر شغلی رایج ترین این است که یک مدیر تدارکات، کسی که با کسب و کار کار برای تعیین بهترین راه برای تحویل کالا به مشتریان در حالی که کم نگه داشتن هزینه. مدیران تدارکات اغلب همکاری با مدیران شرکت در مناطق دیگر مانند تولید، بازاریابی و مهندسی به اطمینان حاصل شود که این شرکت است از یک ذهن داشته باشند.دانشجویان همچنین این گزینه از کار برای شرکت هایی که در خرید تخصص، توزیع و خرده فروشی داشته باشد.

هستند بسیاری از نهادهای جهانی که ارائه مدرک لیسانس در مدیریت لجستیک وجود دارد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات مدیریت
  • تدارکات
  • مدیریت تدارکات
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مدیریت (45)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه