BACHELORSTUDIES

‏ ببینید 4‏ برنامه کارشناسی را مدیریت عمومی

رقابت در بازار کار امروز می تواند مشکل باشد، اما با مدرک کارشناسی، فارغ التحصیلان ممکن است زمان آسان تر پیدا کردن یک موقعیت در رشته انتخابی خود را داشته باشد. برای بسیاری از دانش آموزان، مدرک لیسانس چهار سال طول می کشد تا کامل، و برنامه در یک دسته بندی خاص از مطالعه تمرکز می کنند. این درجه باید قبل از تحصیل فارغ التحصیل دست آورده است.

مدرک لیسانس در مدیریت عمومی چیست؟ این درجه طراحی شده است برای آماده سازی دانش آموزان به کار در یک نقش مربوط به مدیریت. در حالی که به دنبال این درجه، دانش آموزان ممکن است در کلاس های فروش و بازاریابی، مدیریت پروژه، امور مالی، مدیریت کسب و کار اطلاعاتی، سیستم های اطلاعات کسب و کار، و مدیریت زنجیره تامین است. اغلب، کلاس های یک دانش آموز را در تمرکز انتخاب خود را در درون قلمرو مدیریت بستگی دارد.

حالی که به دنبال مدرک کارشناسی در مدیریت عمومی، دانش آموزان به احتمال زیاد به مهارت های مورد نیاز برای موفقیت در شغل آینده خود را در حالی که همچنین کمک به آنها حرکت می کند تا در موقعیت های فعلی خود را در طول زمان یاد بگیرند.علاوه بر این، داشتن یک مدرک در این زمینه می تواند کمک به فارغ التحصیلان دست آوردن یک موقعیت که آنها را به خوبی می پردازد.

کل هزینه اخذ مدرک لیسانس در رشته مدیریت به طور کلی بستگی به بسیاری از عوامل مختلف است. به عنوان مثال، محل مدرسه، مدت زمان برنامه طول می کشد تا کامل، و آنچه از اتهامات مدرسه برای آموزش می توانید تمام نقش در کل هزینه را بازی کند.

فرصت های شغلی در مدیریت تقریبا در تمامی صنایع، از جمله امور مالی، بیمه، بهداشت و درمان، بازاریابی، حمل و نقل، سرگرمی، مشاوره، ساخت، و بسیاری دیگر در دسترس هستند. به عنوان مثال، کسی که با این درجه می تواند به عنوان یک برنامه ریز وقایع خاص، یک تحلیلگر بازاریابی، مدیر فروشگاه، یک مدیر و یا مدیر حساب کار. کسب مدرک لیسانس در رشته مدیریت به طور کلی می تواند تقریبا در هر زمینه فارغ التحصیل خواسته برای رفتن به باز کردن فرصت های مدیریت.

کلاس های مدیریت عمومی اغلب می تواند در شخص و یا آنلاین در نظر گرفته شود.اگر شما آماده به نگاه بیشتر به فرصت آموزش و پرورش، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

4نتایج درمدیریت عمومی Filter

لیسانس در تجارت

Artevelde University of Applied Sciences
کارشناسی
<
تمام وقت
<
3 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

آیا شما علاقه ای به زبان ها و مردم دارید؟ برای همه چیز که به دنیای دیجیتال مربوط است؟ آیا می خواهید افق ها و گام های خود را در خارج از منطقه راحتی خود گسترش دهید؟ جهان زمین با ...

اطلاعات بیشتر

لیسانس در ارتباطات

Zeppelin University
کارشناسی
<
تمام وقت
<
4 سال ها
آلمانی
پردیس دانشگاهی

برای محققان بنیانگذاران. پاک کردن خیال باف. موزه داران. مشاور. نمایشنامه نویسان. کپی رایتر. مدیر فرهنگ. مهندسین اجتماعی. مدیر موسیقی. رهبران فکری. بنیانگذار رسانه ها. شعبده با ...

اطلاعات بیشتر

لیسانس مدیریت بازرگانی

CALIMT
BBA
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
2&nbsp;-&nbsp;4 سال ها
انگلیسی
آنلاین

برنامه کارشناسی مدیریت CALIMT (BBA)، مبانی کسب و کار مانند حسابداری، مالی، بازاریابی، عملیات و رهبری را معرفی می کند. ...

اطلاعات بیشتر

لیسانس در مدیریت عمومی

PFH Private University of Applied Sciences
کارشناسی(BSc)
<
تمام وقت
<
6 ترم ها
آلمانی
پردیس دانشگاهی

برنامه لیسانس علوم در مدیریت عمومی برای جوانان دارای مدرک ورود به دانشگاه تنظیم شده است که به فرایندهای تجاری علاقه مند هستند و می خواهند کارها را انجام دهند. ...

اطلاعات بیشتر