Keystone logo

16 کارشناسی برنامه ها که در مدیریت خرده فروشی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات مدیریت
 • مدیریت خرده فروشی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مدیریت (16)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در مدیریت خرده فروشی

  مدرک کارشناسی مدرک کارشناسی، معمولا اولین که دانش آموزان زمانی که آنها یک مسیر آموزش عالی شروع به دست آوردن است. این به طور معمول چهار سال طول می کشد تا کامل، هر چند بسیاری از دانش آموزان می توانند آن را کامل در سه. درجه کارشناسی هستند از طریق ترکیبی از سخنرانی ها، امتحانات و ترم به دست آورد.

  کارشناسی در مدیریت خرده فروشی چیست؟ این درجه از دانش آموزان می دهد مهارت ها و دانش مورد نیاز برای کار در یک موقعیت رهبری در زمینه خرده فروشی. این مهارت را می توان برای کشتی سوار در تعدادی از مسیرهای شغلی متفاوت در صنعت خرده فروشی، از جمله مدیریت فروشگاه های خرده فروشی، بازاریابی، خرید، و موقعیت ناظر در سطح شرکت. برنامه درسی در این زمینه را پوشش می دهد ترکیبی از خرده فروشی، رهبری و مباحث مربوط به کسب و کار.

  کارشناسی در مدیریت خرده فروشی، راه بسیار خوبی برای دانش آموزان خود را برای آینده در خرده فروشی آماده است.تعدادی از کارگران جدید وارد میدان خرده فروشی هر سال، اما بسیاری از قصد ندارم به آن حرفه ای آرایش دائم. برای کارگران خرده فروشی که در مورد ادامه در صنعت جدی هستند، مدرک کارشناسی یک راه عالی برای خود از جمعیت متمایز است.

  هزینه کارشناسی در مدیریت خرده فروشی بسته به موسسه شما انتخاب می کنید برای حضور در. بیشترین درجه را بین سه تا چهار سال برای تکمیل، بنابراین محاسبه هزینه درآمده است.

  دانش آموختگان با مدرک لیسانس در مدیریت خرده فروشی می تواند چندین مشاغل مختلف در زمینه خرده فروشی را دنبال کنند. اگر آنها ترجیح می دهند کار با مردم، آنها می توانند یک مغازه و یا تیم در سطح شرکت را مدیریت کند. کسانی که بیشتر علاقه مند به محصولات می تواند یک کار به عنوان یک فروشگاه خریدار، سبک و یا مدیر خرید دریافت کنید.

  یک از گزینه های مختلف در دسترس در سراسر جهان وجود دارد. به دنبال یک آنلاین درجه یک راه بسیار خوبی برای مطالعه در شرایط خود را، و یا شما می توانید انتخاب کنید به کلاس در محوطه دانشگاه.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.