Keystone logo

14 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات مدیریت مدیریت دریایی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات مدیریت
 • مدیریت دریایی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مدیریت (14)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در مطالعات مدیریت مدیریت دریایی

  مدرک کارشناسی به دانشجویان آغاز آموزش عالی خود را ارائه شده است. با توجه بیشتر دانش آموزان بین سه و پنج سال برای تکمیل، ترم ممکن است طیف گسترده ای از موضوعات را پوشش و شامل کارآموزی و یا practicums.

  مدرک لیسانس در مدیریت دریایی چیست؟ کسب و کار دریایی یک موضوع پیچیده ای که شامل روابط بین شرکت های بزرگ و ملل مختلف است. بسیاری از کالاها به زندگی روزمره و رفاه مردم در سراسر جهان ضروری حداقل در بخشی از طریق دریا منتقل می شود. دوره های آموزشی در مدرک لیسانس در دوره مدیریت دریایی می توانید موضوعاتی از قبیل رویدادهای جاری در حمل و نقل در کنار تامین مالی و جنبه های حقوقی تجارت دریایی را کشف کند. برنامه های ارائه گزینه های مختلف برای تعامل با کسب و کار تاسیس و یا تجارت، و برخی از مدارس نیز ارائه فرصت های سفر برای دانش آموزان است.

  برنامه های تحصیلی در این موضوع معمولا با ابزار لازم برای اکتشاف مباحث در کسب و کار دریایی ارائه به دانش آموزان.این می توانید آنها را کارآفرینان را بهتر و آماده سازی آنها برای درجه کسب و کار پیشرفته.

  مانند بسیاری از درجه مربوط به کسب و کار، گرفتن مدرک لیسانس در مدیریت دریایی می تواند در قیمت بالاتر از رسیدن به اعتبار در مناطق دیگر از مطالعه آمده است. با توجه به واریانس بین نهادها و کشورها، تماس با مدارس خاص به طور کلی تنها راه برای اعلام هزینه یکی از این برنامه خواهد بود.

  درجه یک گام مهم به سوی بسیاری از مشاغل که در بنادر و کشتیرانی تمرکز است. یک دانش آموز با یک روح، تجربه و کالج اعتبار کارآفرینی می تواند به عنوان یک مشاور مشاوره بازرگانان و صاحبان کشتی در نکات ظریف از شیوه های حمل و نقل و یا تدارکات کار می کنند. بسیاری از انواع موقعیت مانند حساب اجرایی فروش و یا تحلیلگر تدارکات تاریخ در دسترس تر را پس از گرفتن یک مدرک مدیریت دریایی تبدیل شده است. سازمان هایی که استخدام افراد با این درجه از کسب و کارهای کوچک به دولت های ملی.

  انتخاب بین مدارس بزرگ می تواند مشکل باشد، بنابراین اولین قدم این است که اغلب پیدا کردن یک دید کلی خوبی از گزینه های خود را. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.