Keystone logo

13 کارشناسی برنامه ها که در مدیریت رستوران 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی
  • تجارت غذا و آشامیدنی
  • مدیریت رستوران
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی (13)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مدیریت رستوران

به طور معمول در سه یا چهار سال به پایان رسید، مدرک کارشناسی اعطا پس از دانش آموزان یک هنگ پیشرفته از مطالعه در یک زمینه خاص را تکمیل کرده اند. مدرک کارشناسی را می توان با مطالعات به دنبال برای رسیدن و یا مدرک دکترا کارشناسی ارشد، هر چند بسیاری از دانش آموزان به این درجه برای رفتن به طور مستقیم به نیروی کار است. مدرک کارشناسی یک دستاورد ارزشمند است که می توان به راحتی به شغل بالاتر پرداخت قوی است.

مدرک لیسانس در مدیریت رستوران چیست؟ این درجه تخصصی دانشجویان با مهارت های سازمانی، خدمات به مشتریان و کسب و کار برای ورود به یکی از چندین شغل در یک رستوران یا هتل تنظیم رستوران. دانش آموزان مخلوطی از اصول کسب و کار، مربوط به مواد غذایی بهترین شیوه و مهارت های کارآفرینی یاد بگیرند. این نوع از درجه نیز به طور معمول به دانش آموزان سلاح با آگاهی از شیوه های بهداشت، جلو-از-خانه و عقب از-خانه مهارت های مدیریت و همچنین مهارت های آشپزخانه دبستان.مهمتر از همه، دانش آموزان درک عمیق از ارتباطات و مشتری مهارت های خدمات مورد نیاز به یک مدیر واقعا موثر به دست آورید.

فارغ التحصیلان با این درجه با دانش تخصصی به دست آمده توسط مطالعه در کلاس فشرده علاوه بر تجربه دست در ورود به بازار کار. این یکی از چندین مزیت، از جمله آمدن به کارفرمایان بالقوه با شرایط اثبات شده است.

عواملی مانند نوع نهاد و طول رشته یک مدرسه می تواند هر تاثیر هزینه های این درجه. بهتر است به صحبت می کنند به طور مستقیم به مدارس برای دریافت اطلاعات دقیق هزینه.

هنگامی که کامل، مدرک لیسانس در مدیریت رستوران هموار راه را برای وسعت هیجان انگیز از فرصتهای شغلی در رستوران بالای لایه پذیرایی و همه چیز را در میان. درجه می توانید کارکنان به عنوان یک مدیر ضیافت، کافه تریا و یا بدهید نوار مستقیم. دانشجویان کارآفرینی بیشتر ممکن است مدرک خود را به باز کردن و مدیریت رستوران و یا حق رای دادن خود را بجوید.

تقاضا برای افراد قادر به نگه داشتن موسسات خدمات مواد غذایی در حال اجرا هموار در حال رشد است، و بسیاری از مدارس ارائه درجه در این زمینه، به ویژه آنلاین وجود دارد. پیدا کردن یکی که برای شما مناسب جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.