Keystone logo

67 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات مدیریت مدیریت رویداد 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات مدیریت
 • مدیریت رویداد
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مدیریت (67)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در مطالعات مدیریت مدیریت رویداد

  تکمیل مدرک لیسانس یک پیشرفت مهم در سفر آموزشی است. چهار سال تحصیلات عالی دانشگاه همچنان فارغ التحصیلان خوبی است که آماده هستند تا به طور مستقیم به شغل های ماهرانه دسترسی پیدا کنند.

  شما ممکن است تعجب کنید که یک لیسانس در صنایع غذایی چیست؟ برنامه ها اغلب در جنبه های مختلف صنعت مانند پردازش، ایمنی، ذخیره سازی، کنترل کیفیت و تغذیه تمرکز می کنند. دانش آموزان با شروع به ایجاد یک پایگاه قوی در علوم با شروع دوره های ریاضیات، شیمی، زیست شناسی و فیزیک پیشرفت می کنند. هنگامی که آنها تئوری را تسلط می دهند، آنها در معرض سوء ظن در موضوعات مانند بسته بندی، ارزیابی حسی، مهندسی مواد غذایی و توسعه محصول قرار می گیرند.

  فارغ التحصیلان متوجه می شوند که آنها از منظر کاملا متفاوت به سیستم های صنعتی صنعتی نگاه می کنند. آنها ممکن است طعم های تصفیه شده ای را ترمیم کنند که آنها را قادر به لذت بردن از دسر ها، نوشیدنی ها و کرایه غذا در سطح جدید می کنند. به دلیل جمعیت رو به رشد جهان و تقاضای قوی، بسیاری پس از فارغ التحصیلی کار می کنند.

  نرخ های تحصیلات بین موسسات متفاوت است. دانش آموزان آینده نگر می توانند هزینه های آموزش را با استفاده از اطلاعات در یک وب سایت مدرسه محاسبه کنند. اکثر کالج ها دارای بخش های کمک مالی برای ارائه وام و بورس تحصیلی به کسانی که واجد شرایط برای آنها هستند.

  فرصت های شغلی به منافع و توانایی های دانش آموز بستگی دارد. کسانی که در دوره های علمی خوب عمل می کنند، ممکن است بعدا در یک آزمایشگاه یا کارخانه تولید کار کنند. فارغ التحصیلان خلاق ممکن است استخدام در حال توسعه محصولات، تکنیک ها و دستورالعمل های جدید پیدا کنند. افراد تحلیلی و متمرکز ممکن است از آموزش خود برای کار در انطباق قانونی در بخش عمومی یا خصوصی استفاده کنند. دیگران در حمل و نقل و تدارکات متخصص هستند. فارغ التحصیلان کارآفرین ممکن است زنجیره غذا یا غذای آماده سازی خود را شروع کنند.

  دانش آموزان احتمالا مؤسسات ارائه شده درجه تکنولوژی مواد غذایی در اروپا، آسیا و فراتر از آن را پیدا می کنند. قبل از ثبت نام تمام وقت، برخی از دانش آموزان ممکن است بتوانند با در نظر گرفتن دوره های آنلاین به جلو بروند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.