Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 20 درجه های کارشناسی که در مدیریت ریسک 2023

20 کارشناسی برنامه ها که در مدیریت ریسک 2023

بررسی اجمالی

هر آنچه که شما در زندگی انجام دهید، برخی از درجه خطر وجود دارد. در حال قادر به بررسی آن خطرات بخش مهمی از تصمیم گیری های مالی و کسب و کار عاقلانه است. سود کارشناسی در مدیریت ریسک راه بزرگ را به خود علاوه بر مطلوب به کسب و کار و موسسات مالی در سراسر جهان است.

کارشناسی در مدیریت ریسک چیست؟ این نوع از برنامه های آموزشی معمولا در مدیریت خطرات مرتبط با کسب و کار و موسسات مالی تمرکز دارد. رشته اغلب در موضوعاتی مانند پیشگیری از دست دادن، آمار کسب و کار، شیوه های کسب و کار، حسابرسی و بیشتر تمرکز دارد. طول مطالعه متفاوت است، اما برنامه های درجه بسیاری از چهار تا پنج سال برای تکمیل. این یک برنامه خوب انتخابی دانش آموزان سازماندهی که لذت بردن از اعداد و داده است. بسیاری از کلاس های نیز در دسترس هستند آنلاین، است که گزینه خوبی برای یادگیرندگان از راه دور.

این واقعیت که بسیاری از کلاس برای به دست آوردن مدرک کارشناسی در مدیریت ریسک آنلاین در دسترس هستند باعث می شود این برنامه جذاب به دانش آموزان در سراسر جهان. این هم یک راه عالی برای زمین مشاغل بین المللی، و برخی از برنامه های شما اجازه می دهد به تخصص تمرکز برنامه های خود را.

چقدر ممکن است هزینه به کسب مدرک لیسانس در مدیریت ریسک بستگی دارد که در آن شما را انتخاب کنید به مطالعه و چه مدت آن را به شما طول می کشد به کسب درجه. به طور کامل درک چه نوع هزینه ها با مطالعات خود را درگیر، به طور کامل برنامه از مدرسه به انتخاب شما تحقیق.

در اکثر موارد، فارغ التحصیلان که کسب مدرک کارشناسی در مدیریت ریسک واجد شرایط برای کار در بیمه و بخش های مالی می باشد. فرصت های شغلی شامل نماینده بیمه، بیمه گر، ادعاهای تعدیل، مدیر مالی و دبیر. کسب یک مدرک پیشرفته در این زمینه می تواند کمک به فارغ التحصیلان به ماندن رقابتی برای گزینه های حتی بهتر زندگی حرفه ای.

ممکن است که به درخواست اکثر برنامه های مدیریت ریسک با پر کردن برنامه های کاربردی آنلاین از موسسه ارائه برنامه است. برای کسب اطلاعات بیشتر، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات اقتصادی
  • امور مالی
  • مدیریت ریسک
رشته های تحصیلی
  • مطالعات اقتصادی (20)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه