Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 9 درجه های کارشناسی که در مدیریت زنجیره عرضه جهانی 2023

9 کارشناسی برنامه ها که در مدیریت زنجیره عرضه جهانی 2023

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی دیپلم اعطا شده به دانش آموزان پس از اتمام موفقیت آمیز یک برنامه درسی در سطح کالج است. این به طور معمول طول می کشد یک دانشجوی بین سه و چهار سال برای به دست آوردن، و ممکن است دستیابی به مقطع تحصیلات تکمیلی قبل از.

کارشناسی در مدیریت زنجیره تامین جهانی چیست؟ این برنامه طراحی شده است برای آماده سازی دانش آموزان برای کار در محیط های صنعتی و تجاری. مهارت های که تاکید می شامل مدیریت، مذاکره و ارتباطات، و این در سراسر دوره در افراد مانند مدیریت کسب و کار و تجارت بین المللی توسعه یافته است. دانش آموزان می توانند انتظار به مطالعه شیوه های مرتبط با کسب و کار بین المللی و تجارت و همچنین مهارت های مدیریت لازم را برای نظارت بر فرآیندهای.

کارشناسی در مدیریت زنجیره تامین جهانی توسعه توانایی های رهبری دانش آموزان، دانش کسب و کار بین المللی و توانایی به حرکت و ستدهای بازرگانی پیچیده است.این مهارت ها، همراه با بالقوه برای تکمیل کارآموزی، ارائه مزایای ارزشمند به دانش آموزان است.

اطلاعات قابل اعتماد ترین در مورد هزینه های این درجه خواهد شد در دفتر پذیرش مدرسه خود را در بر داشت. آنها می توانند به شما کمک کند برآورد شهریه، هزینه ها و مخارج دیگر که قابل اجرا خواهد بود.

محض فارغ التحصیل با مدرک لیسانس در مدیریت زنجیره تامین جهانی، شما ممکن است کار در یک کشور مادری خود را در خارج از کشور و یا دنبال کنند. به دلیل تاکید درجه در تجارت بین المللی، شما ممکن است یک نامزد جذاب برای شرکت در سراسر جهان که به دنبال برای پر کردن مدیریت. فرصت های دیگری که ممکن است وجود داشته باشد، با این حال، شامل تهیه مدیریت و فروش برای شرکت های تجاری است. مهم نیست که چه مسیر شغلی شما را دنبال کنند، شما می آشنایی با کسب و کار شما را برای طیف وسیعی از مواضع واجد شرایط.

شما ممکن است قادر به پیدا کردن یک مدرسه ارائه می دهد که لیسانس در مدیریت زنجیره تامین جهانی از طریق یک گزینه مطالعه آنلاین. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات مدیریت
  • مدیریت زنجیره تأمین
  • مدیریت زنجیره عرضه جهانی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مدیریت (9)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه