BACHELORSTUDIES

‏ جستجو کنید 4‏ دوره کارشناسی را مدیریت زنجیره عرضه جهانی

مدرک کارشناسی دیپلم اعطا شده به دانش آموزان پس از اتمام موفقیت آمیز یک برنامه درسی در سطح کالج است. این به طور معمول طول می کشد یک دانشجوی بین سه و چهار سال برای به دست آوردن، و ممکن است دستیابی به مقطع تحصیلات تکمیلی قبل از.

کارشناسی در مدیریت زنجیره تامین جهانی چیست؟ این برنامه طراحی شده است برای آماده سازی دانش آموزان برای کار در محیط های صنعتی و تجاری. مهارت های که تاکید می شامل مدیریت، مذاکره و ارتباطات، و این در سراسر دوره در افراد مانند مدیریت کسب و کار و تجارت بین المللی توسعه یافته است. دانش آموزان می توانند انتظار به مطالعه شیوه های مرتبط با کسب و کار بین المللی و تجارت و همچنین مهارت های مدیریت لازم را برای نظارت بر فرآیندهای.

کارشناسی در مدیریت زنجیره تامین جهانی توسعه توانایی های رهبری دانش آموزان، دانش کسب و کار بین المللی و توانایی به حرکت و ستدهای بازرگانی پیچیده است.این مهارت ها، همراه با بالقوه برای تکمیل کارآموزی، ارائه مزایای ارزشمند به دانش آموزان است.

اطلاعات قابل اعتماد ترین در مورد هزینه های این درجه خواهد شد در دفتر پذیرش مدرسه خود را در بر داشت. آنها می توانند به شما کمک کند برآورد شهریه، هزینه ها و مخارج دیگر که قابل اجرا خواهد بود.

محض فارغ التحصیل با مدرک لیسانس در مدیریت زنجیره تامین جهانی، شما ممکن است کار در یک کشور مادری خود را در خارج از کشور و یا دنبال کنند. به دلیل تاکید درجه در تجارت بین المللی، شما ممکن است یک نامزد جذاب برای شرکت در سراسر جهان که به دنبال برای پر کردن مدیریت. فرصت های دیگری که ممکن است وجود داشته باشد، با این حال، شامل تهیه مدیریت و فروش برای شرکت های تجاری است. مهم نیست که چه مسیر شغلی شما را دنبال کنند، شما می آشنایی با کسب و کار شما را برای طیف وسیعی از مواضع واجد شرایط.

شما ممکن است قادر به پیدا کردن یک مدرسه ارائه می دهد که لیسانس در مدیریت زنجیره تامین جهانی از طریق یک گزینه مطالعه آنلاین. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

4نتایج درمدیریت زنجیره عرضه جهانی Filter

لیسانس در مدیریت تدارکات (مدیریت زنجیره تامین جهانی)

Zhejiang Wanli University
کارشناسی
<
تمام وقت
<
4 سال ها
پردیس دانشگاهی

Zhejiang Wanli University (ZWU)، واقع در نینبو، مساحتی بالغ بر 95 هکتار را شامل می شود و از پردیس کیوانو و پردیس Huilong تشکیل شده است. ...

اطلاعات بیشتر

مطالعات تجارت جهانی BBA

The Chinese University of Hong Kong - Shenzhen
BBA
<
تمام وقت
<
4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

با تغییر دینامیک مشاغل بین المللی ، چشم انداز جهانی از اهمیت فزاینده ای برخوردار است - مشاغل چینی نقش های فعال تری را در بازارهای خارجی ایفا می کنند و شرکت های خارجی در حال ته ...

اطلاعات بیشتر

BSc (Hons) مدیریت زنجیره تامین جهانی

Sunway University
کارشناسی(BSc)
ژانویه 2021
<
تمام وقت
<
3 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

مدرک کارشناسی (Hons) مدرک مدیریت زنجیره تامین با هدف توسعه فارغ التحصیلان که مجهز به دانش، مهارت و توانایی برای مدیریت شبکه زنجیره تامین به سمت بهره وری عملیاتی بیشتر است. متخ ...

اطلاعات بیشتر

BA (Hons) در مدیریت زنجیره تامین بین المللی

GCU - Glasgow School for Business and Society
کارشناسی(BA)
<
تمام وقت
<
3 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

پویا

اطلاعات بیشتر