Keystone logo

20 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات محیط زیست مطالعات ساحلی مدیریت ساحلی و دریایی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات محیط زیست
  • مطالعات ساحلی
  • مدیریت ساحلی و دریایی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات محیط زیست (20)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مطالعات محیط زیست مطالعات ساحلی مدیریت ساحلی و دریایی

سود کارشناسی در ساحلی و مدیریت دریایی یک فرصت بسیار عالی برای افرادی که می خواهید برای کشف محیط زیست اقیانوس است. این درست است در حال ظهور مهندسی به دانش آموزان با درک درستی از اکوسیستم های ساحلی و دریایی، همراه با دانش و آگاهی عملی از مدیریت دریایی است.

کارشناسی در مدیریت ساحلی و دریایی چیست؟ این درجه از دانش آموزان با دانش ضروری برای موفقیت، مانند به دست آوردن درک درستی از مفاهیم علمی مرتبط با زندگی دریایی مجهز. مطالعات در بررسی چارچوب قانونی و اداری اطراف مدیریت ساحلی و دریایی جهانی تمرکز می کنند. شرکت کنندگان در برنامه نیز مورد نیاز به حفظ و حمایت از سواحل، با تاکید بر حفاظت از منابع یاد بگیرند. با به رسمیت شناختن نقش حیاتی که اقیانوس بازی، دانش آموزان با درک درستی از فرآیندهای دریایی پویا مورد نیاز برای نظارت بر سطح CO2 اتمسفر و اسیدی شدن اقیانوس ارائه شده است.

دلایل فراوان که چرا افراد را انتخاب کنید به کسب مدرک لیسانس در ساحلی و مدیریت دریایی وجود دارد. دانش آموزان می توانند پیش بینی بررسی نظریه ها و اصول زیست شناسی، اقیانوس شناسی و زمین شناسی. رشته شامل نجوم، تاریخ، فلسفه، شیمی و محیط زیست ساحلی.

هزینه برنامه بسته به مؤسسه دیگر متفاوت است، و درجه معمولا بین سه تا چهار سال طول می کشد تا کامل است. افراد باید به طور کامل مدارس پژوهش مطمئن شوید که برنامه متناسب با اهداف خود.

فارغ التحصیلان این برنامه در تقاضا برای مشاغل طور فزاینده ای رقابتی در زمینه مدیریت ساحلی و دریایی با توجه به آموزش های علمی تخصصی، حل مسئله توانایی ها و مهارت های تفکر انتقادی خود هستند. فرصت های شغلی شامل زیست شناسان دریایی، تکنسین آبزی پروری، مدیران منابع طبیعی، شیلات افسران و دانشمندان محیط زیست است.علاوه بر این، دانش آموزان ممکن است بینش به آنچه در آن طول می کشد تا موفق شود با کار با مردم در منابع و گردشگری، بخش زیست محیطی و صنایع حفاظت توسعه.

بسیاری از فرصت های بین المللی برای برنامه از دانشگاه های سراسر جهان وجود داشته باشد. کلاس های آنلاین و جایگزین مبتنی بر وب ایده آل برای دانش آموزانی که در مناطق دور افتاده در سراسر جهان زندگی می کنند. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.