BACHELORSTUDIES

‏ مقایسه کنید 4‏ مدرک کارشناسی را مدیریت صنایع خلاق

درجه کارشناسی یک برنامه چهار تا پنج سال است که دانش آموزان برای فرصت های شغلی آماده در یک میدان حرفه ای خاص است. برنامه های مقطع کارشناسی با هر دو عمومی و نقاط کانونی خاص وجود داشته باشد، پس از آن ممکن است برای پیدا کردن برنامه های نزدیک مرتبط است. در آن موارد، برنامه های خاص معمولا برای دانش آموزان طراحی شده با یک ایده روشنی در مورد اهداف شغلی خود را، و برنامه های اصلی به طور کلی برای کسانی که به دنبال یک پایگاه گسترده تر از دانش حرفه ای در زمینه طراحی شده است.

مدرک لیسانس در خلاق مدیریت صنایع چیست؟ این رشته مدیریت در مقطع کارشناسی به طور خاص به دانش آموزانی که قصد را در نقش های نظارتی و مدیریتی در صنایع خلاق مناسب است. این صنایع شامل فیلم، تلویزیون، خدمات ادبی، و طراحی گرافیک، میان صنایع دیگر.مدارس ارائه مدرک لیسانس در خلاق مدیریت صنایع نیازهای خاص و چالش های کسب و کار در این صنعت برجسته، به دانش آموزان فرصت برای یادگیری بهترین شیوه برای موفقیت در این زمینه است.

مزایای مدرک لیسانس در خلاق مدیریت صنایع تفاوت خاصی بین آن و بیشتر درجه مدیریت عمومی هستند. صنایع خلاق یک مدل کسب و کار منحصر به فرد، و این درجه طراحی شده است را به دانش آموزان بینش خاص به آن است.

هزینه های کارشناسی در خلاق مدیریت صنایع تمایل به تقریبا همان برای برنامه های کسب و کار دیگر در مدرسه. به طور کلی، این همان آموزش مقدماتی مدرسه است، اما این شهریه را می به طور گسترده ای از محل به محل دیگر متفاوت است.

دانشجویانی که مدرک کارشناسی در مدیریت صنایع خلاق می توانید انتظار برای پیدا کردن فرصت های شغلی در صنایع خلاق که در آینه تجربه و آموزش آنها.پروفایل مهارت خلاق بیشتر قوی تمایل به منجر به نتایج بهتر است، اما این درجه طراحی شده است برای آماده سازی یکی به رهبری یک تیم در تبلیغات، طراحی گرافیک، تولید صدا، و یا سایر زمینه های خلاق.

بسیاری از دانشگاه ها که مدرک کارشناسی ارائه همچنین دانش آموزان با فرصت به گذراندن دوره های خود را آنلاین ارائه می کنند. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

4نتایج درمدیریت صنایع خلاق Filter

لیسانس در کسب و کار خلاق، مدیریت رسانه

NHL Stenden University of Applied Sciences
کارشناسی
<
تمام وقت
<
3&nbsp;-&nbsp;4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

شما کنجکاو، ارتباطی، و علاقه مند به انواع رسانه ها، از فیلم ها به مجلات، از مجموعه تلویزیونی به فیلم های یوتیوب است. علاوه بر این، شما علاقه مند به کسب مدرک لیسانس خود را در ی ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد در کسب و کار خلاق

Breda University of Applied Sciences
کارشناسی(BA)
<
تمام وقت
<
3&nbsp;-&nbsp;4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

آیا تا به حال تعجب کرده اید که چگونه مفاهیم رسانه های عالی کار می کنند؟ آیا شما در آخرین روند رسانه ها علاقه مند هستید؟ آیا شما علاقه مند به ایجاد خود محصولات رسانه ای هستید؟ ...

اطلاعات بیشتر

لیسانس صنایع خلاق

Queensland University of Technology
کارشناسی
<
تمام وقت
<
3 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

QUT یک رهبر جهانی در صنایع خلاق است. لیسانس صنایع خلاق ما به شما امکان می دهد تا ترکیبی از مناطق مورد مطالعه را متناسب با علایق و آرزوهای خلاقانه خود انتخاب کنید ، و به شما در ...

اطلاعات بیشتر

مدیریت صنایع خلاق

SRH Hochschule der populären Künste (hdpk)
کارشناسی(BA)
<
تمام وقت
<
7 ترم ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

صنایع فرهنگی و خلاقانه در سطح جهانی رشد کرده است و برلین نقطه عطفی برای صنایع خلاق است و آن را جای مناسب برای مطالعات شما می داند. سران خلاق نیاز به رهبران خلاق دارند و شما یا ...

اطلاعات بیشتر