Keystone logo

16 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات طراحی مدیریت طراحی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات طراحی
 • مدیریت طراحی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات طراحی (16)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در مطالعات طراحی مدیریت طراحی

  دستیابی به مدرک کارشناسی معمولا سه تا چهار سال طول می کشد. این یک پیش شرط برای ثبت نام در اکثر ترم پیشرفته است، و بسیاری از مشاغل حرفه ای به دانش آموختگان در دسترس هستند. برخی از گواهی نامه است که برای اشتغال مورد نیاز تنها می تواند پس از اتمام مطالعات به دست آورد.

  کارشناسی در مدیریت طراحی چیست؟ دانش آموزانی که در این طرح بزرگ مطالعه در چارچوب وسیع تری از کارآفرینی و مدیریت فرایند خلاق ثبت نام. آنها به طور معمول توسعه دانش از روش های طراحی و برنامه های کاربردی، ساخت تصویر و طراحی وب سایت. ترم نیز به طور کلی شامل آموزش کسب و کار مدیریت. این ترکیب مجهز به دانش آموزان برای فعالیت در این زمینه، مانند توسعه استراتژی های بازاریابی، مدیریت پروژه های خلاق و برنامه ریزی حوادث تبلیغاتی.

  تعدادی از مزایای به ثبت نام در برنامه کارشناسی مدیریت طراحی وجود دارد.در حالی که تکمیل الزامات درجه، بسیاری از دانش آموزان توسعه نمونه کارها که می تواند پس از فارغ التحصیلی که به دنبال اشتغال استفاده می شود. علاوه بر این، دانش آموزان که در حال نزدیک شدن به فارغ التحصیلی اغلب به طور فعال توسط سازمان استخدام.

  هر برنامه دارای ویژگی های منحصر به فرد، بنابراین هزینه مدرک کارشناسی در مدیریت طراحی است که به راحتی پیش بینی نیست. این برای افرادی که علاقه مند به این مهم به گزینه های تحقیق را به دقت قبل از پرسش از نیازهای مالی از موسسه خاص ضروری است.

  فارغ التحصیلان که کسب مدرک لیسانس در مدیریت طراحی اغلب خود را در تقاضا در طیف گسترده ای از فرصت های شغلی پیدا کنید. آنها ممکن است مدیران طراحی برای سازمان های خصوصی، مدیران آژانس تبلیغاتی و گروه برنامه ریزی رویداد. دیگر فرصت اشتغال شامل مشتری ها گروه ها سرویس در آژانس های تبلیغاتی، کمک در توسعه شرکت های طراحی جدید، و یا مدیریت یک بخش خلاق در یک شرکت.

  دوره های مدیریت طراحی ممکن است در هر نقطه از جهان ارائه شده و کلاس های آنلاین اغلب در دسترس برای کسانی که از لحاظ جغرافیایی محدود و یا که نیاز به یک برنامه انعطاف پذیر می باشد. اگر شما آماده برای کار با یک دوره آغاز شده است، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.