$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ بیابید مدارک کارشناسی را مدیریت طراحی سیدنی در فرانسه 2023‏

لیسانس 'می تواند درب آموزشی منجر شود، ارائه فرصت برای پیشرفت حرفه ای، و یا زمینه را برای دستیابی به یک مدرک پیشرفته. هدف ما این است برای کمک به دانش آموزان آینده نگر فرآیند انتخاب برنامه با موفقیت حرکت. ما انجام کارهای آ… اطلاعات بیشتر

لیسانس 'می تواند درب آموزشی منجر شود، ارائه فرصت برای پیشرفت حرفه ای، و یا زمینه را برای دستیابی به یک مدرک پیشرفته. هدف ما این است برای کمک به دانش آموزان آینده نگر فرآیند انتخاب برنامه با موفقیت حرکت. ما انجام کارهای آسان توسط ساده جستجو.

برنامه مدیریت طرح ترکیبی از دوره ها در طراحی و مدیریت اجازه می دهد تا دانش آموزان برای یادگیری چگونگی مدیریت یک بخش طراحی در یک وضعیت کسب و کار. چنین برنامه هایی ممکن است شامل دوره در عملیات، امور مالی، بازاریابی، طراحی داخلی، طراحی گرافیک و مد.

فرانسه، رسما به جمهوری فرانسه، جمهوری نیمه ریاست جمهوری واحد واقع عمدتا در غرب اروپا، با چندین مناطق و سرزمین ها در خارج از کشور است.

پاریس در شهرستان ترین جمعیت در فرانسه و پایتخت آن است. این بیش از 2 میلیون نفر. این نقش میزبان را به مراکز منجر به یادگیری و هنر در منطقه اروپا. به خانه را به بالاترین تعداد افراد دارای تحصیلات عالی، پاریس چندین دانشگاه های معتبر در فرانسه است.

اطلاعات محدود
اطلاعات بیشتر درباره تحصیلات در فرانسه
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
LISAA Paris
پاریس, فرانسه

کارشناسی طراحی مدیریت - BERLIN

کارشناسی طراحی مدیریت - BERLIN -
کارشناسی
تمام وقت
3 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی