Keystone logo

1 کارشناسی برنامه ها که در مدیریت عملیات 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات مدیریت
 • مدیریت عملیات
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مدیریت (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در مدیریت عملیات

  دانش آموزان به دنبال مدرک کارشناسی در حال توسعه یک درک عمیق تر از یک موضوع انتخاب شده است. مطالعه درس به طور کلی سه تا چهار سال طول می کشد تا کامل است. کارشناسی برای بسیاری از مشاغل مورد نیاز است، و اساس برای ادامه مطالعات در سطح فوق لیسانس را فراهم می کند.

  کارشناسی در مدیریت عملیات چیست؟ مدیر عملیات ساده تولید و تحویل کالا در حالی که حفظ اقتصاد در فرآیندهای. مرکز دوره های آموزشی مهارت های رهبری، حل مسئله، و ایجاد بهره وری در محل کار. دانش آموزان درک درستی از تمام زمینه های کسب و کار به دست آورید. کلاس شامل بازاریابی، امور مالی، کنترل کیفیت، تجزیه و تحلیل آماری، اخلاق، روش های پیش بینی، تدارکات، و مدیریت زنجیره تامین. توانایی پیش بینی روند مالی از طریق مطالعات انجام شده در تحقیق و بحث در مورد چگونگی رفتار انسان در بازار تاثیر می گذارد اقتصادی و عملیات افاضه. تأکید بر توانایی های سازمانی، تحلیلی، و تصمیم گیری قرار می گیرد.

  مزایای دنبال تحصیل در رشته مدیریت عملیات را می توان بر فرد و همچنین سطح سازمانی دیده می شود. کسب و کار از افزایش بهره وری به دست آورید. رشد شخصی است که از طریق توسعه مهارت های تحلیلی تحقق یابد. توانایی به ساده فرایند را می توان به زندگی روزمره به کار گرفته برای افزایش بهره وری و دستیابی به اهداف مهم است.

  برنامه ها در سراسر جهان ارائه شده است. هزینه با توجه به محل و برنامه درسی متفاوت است. با تحقیق فرصت جهانی، دانش آموزان می توانند از گزینه که بهترین آدرس اهداف خود و منافع شخصی را انتخاب کنید.

  مهارت ها و دانش به دست آورد در دنبال مدرک لیسانس در مدیریت عملیات بسیار قابل عرضه در بازار، باز کردن درب به فرصت های شغلی متعددی در بخش های دولتی و خصوصی. خدمات و مهمان نوازی صنایع، تولید، بهداشت و درمان، خرده فروشی، بانکی، و تدارکات را تحت پوشش تمام به دنبال رهبری در بهبود بهره وری کسب و کار.شغل شامل مدیریت عملیات، تولید، پروژه، زنجیره تامین، خرید، و تضمین کیفیت. تحلیلگران در زمینه های کسب و کار به طور کلی، فرآیندها، و پشتیبانی کاربر نهایی مورد نیاز است. فارغ التحصیلان نیز به عنوان محصول و یا خدمات پیش بینی، سیستم های خدمات برنامه ریزان و مدیران کارخانه استخدام.

  برای شروع کار حرفه ای خود را در زمینه پاداش مدیریت عملیات، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.