Keystone logo

12 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات مدیریت مدیریت عمومی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات مدیریت
 • مدیریت عمومی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مدیریت (12)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در مطالعات مدیریت مدیریت عمومی

  مدرک کارشناسی اوج موفقیت برای دانش آموزانی که دوره در مقطع کارشناسی در یک کالج یا دانشگاه به اتمام است. این به طور معمول طول می کشد بین سه تا چهار سال برای تکمیل و ممکن است در مطالعه بیشتر در سطح فوق لیسانس است.

  مدرک لیسانس در مدیریت عمومی چیست؟ این برنامه بر روی پست های مدیریتی در بخش دولتی برگزار شد، تمرکز دارد. دوره های آموزشی در یک برنامه آموزشی ممکن است میان رشته ای و شامل کلاس از جمله دسترسی به خدمات عمومی، مقدمه ای بر سیاست، و مدیریت دولتی. علاوه بر یادگیری در کلاس درس، درجه ممکن است شامل یک جزء عملی است که به دانش آموزان فرصت برای توسعه مهارت های بیشتر در یک محیط عملی است. این یادگیری تجربی تا حد زیادی می تواند دانش آموزان و تخصص سنگ تیز کردن در منطقه موضوع سود می برد.

  کارشناسی در مدیریت دولتی ارائه می دهد مزایای اعم از توسعه مهارت های رهبری را به آشنایی با سیاست عمومی است.در مجموع، این کیفیت های مجهز به دانش آموختگان برای تعدادی از مشاغل و فرصت ها.

  شهریه و هزینه های شارژ در هر دانشگاه در تعدادی از عوامل بستگی دارد. به منظور محاسبه چه هزینه شما خواهد بود، شما باید دفتر پذیرش در مدرسه شما می خواهم برای به دست آوردن این درجه در تماس بگیرید.

  پس از فارغ التحصیلی، شما را پیدا خواهد کرد که شما درجه مربوط به موقعیت خود را در طیف وسیعی از بخش است. از آنجا که مدرک لیسانس در مدیریت دولتی توسعه مهارت های رهبری دانش آموزان، شما ممکن است مناسب برای مدیریت در بسیاری از تنظیمات. اگر هدف شما برای در درون بخش دولتی کار می کنند و استفاده از مدرک خود را به حد کمال خود، شغل در کار اجتماعی و جامعه توسعه به احتمال زیاد از شما درخواست. مدارک تحصیلی و تخصص خود را به کارفرمایان آینده نگر تجدید نظر شود، TOO. اگر شما را انتخاب کنید به استفاده از درجه های خود را متفاوت، با این حال، شما می توانید مشاوره کار و یا آموزش در منطقه مربوط به منافع خود را دنبال کنند.

  شما ممکن است قادر به کسب مدرک لیسانس در مدیریت دولتی از طریق کلاس های آنلاین. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.