Keystone logo

35 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات فن آوری مدیریت فناوری 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات فن آوری
 • مدیریت فناوری
رشته های تحصیلی
 • مطالعات فن آوری (35)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در مطالعات فن آوری مدیریت فناوری

  کارشناسی در مدیریت فناوری دانش آموزان با دانش کسب و کار زیرساخت فناوری و چگونگی استفاده از سیستم های اطلاعاتی برای پیشبرد بهره وری و گسترش ظرفیت تولید در سازمان فراهم می کند. دانش آموزان مهارت های حل مسئله و آشنایی با فن آوری که منجر به مدیریت و رهبری مواضع بهتر توسعه.

  کارشناسی در مدیریت فناوری چیست؟ این مدرک کارشناسی، اصول کسب و کار با رویکرد نوآورانه فن آوری به حل مسئله. دانش آموزان راه های اساسی که تکنولوژی کمک می کند تا شرکت مدیریت داده ها و دستیابی به اهداف یاد بگیرند. رشته شامل کار پروژه گسترده برای آموزش دانش آموزان چگونه سیستم های کامپیوتری و برنامه های کاربردی می توانند مدیریت و رهبری روش خود را بهبود بخشد. دانشجویان همچنین بینش به کارایی و دقت از سیستم های خودکار و مدیریت پایگاه داده به دست آورید در طیف گسترده ای از زمینه های.شرکت کنندگان ممکن است در یک منطقه از دولت فن آوری مانند حسابداری، امور مالی، مدیریت زنجیره تامین، اطلاعات بهداشت و خدمات، منابع انسانی و ارتباطات تخصص.

  درجه مدیریت تکنولوژی به نفع دانش آموزان آماده شده توسط آنها را برای مشاغل در موقعیت های رهبری با یک پایه محکم در کسب و کار و مدیریت اصول. دانش آموختگان دارای یک لایه اضافی از دانش در مورد سیستم های اطلاعاتی و برنامه های کاربردی کامپیوتری علاوه بر آموزش کسب و کار خود را.

  هزینه برنامه برای این درجه در سراسر نهادهای متفاوت است. بیشترین درجه مدیریت تکنولوژی را چهار سال برای تکمیل، اما این نیز می تواند در شرایط مدرسه فردی بستگی دارد. دانش آموزان علاقه مند در به دنبال این درجه باید به طور کامل تحقیق هر موسسه مطمئن شوید آن مناسب برای اهداف مالی و علمی خود است.

  فارغ التحصیلان که به دست آورده اند به درجه مدیریت فن آوری برای دولت و مواضع نظارت در انواع سازمان واجد شرایط است. دانش آموزان می توانند غلظت را انتخاب کنید و برنامه را با مهارت های حل مسئله برتر و سیستم های خودکار مهارت در منطقه انتخاب خود را ترک کنند. تجربه مدیریت نوآوری برای مدیران مالی، مدیران بیمارستان، حرفه ای منابع انسانی، و موقعیت دیگری که در مدیریت پایگاه داده تکیه سودمند است. راه حل های فناوری نیز در بازاریابی، تحقیقات، فروش و حرفه های ارتباطی مفید هستند.

  دانش آموزان علاقه مند می توانند بیشتر در مورد مزایای استفاده از درجه مدیریت تکنولوژی با جستجو پایگاه داده گسترده ما از مدارس یاد بگیرند. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.