Keystone logo

15 کارشناسی برنامه ها که در مدیریت لوکس 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات مدیریت
 • مدیریت لوکس
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مدیریت (15)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

   کارشناسی برنامه ها که در مدیریت لوکس

   با مدرک کارشناسی، افراد آماده به دنبال فرصت های آموزشی بیشتر، حرکت به طور مستقیم به یک حرفه ای رضایت بخش، و یا واجد شرایط برای موفقیت حرفه ای بیشتر از آنها در حال حاضر تبدیل شده است. برنامه به طور معمول حدود چهار سال کار البته نیاز دارد. این برنامه ها در مقطع کارشناسی ذخیره کردن پایه های که افراد نیاز برای تبدیل شدن به خوبی آشنا در صنعت انتخاب خود.

   کارشناسی در مدیریت لوکس چیست؟ این برنامه را پوشش می دهد از مناطق مانند مد، خرده فروشی، و مدیریت هتل. برنامه به طور کلی در زمینه مدیریت کالاهای لوکس و مد، و همچنین به عنوان خدمات لوکس تمرکز می کنند. دانش آموزان ممکن است به روش موثر در گردشگری یا در خرده فروشی از مد جدید در معرض. آنها با دست در آموزش به تقویت مدل آموزشی که آنها مطالعه ارائه شده است. دوره های آموزشی شامل الزامات آموزش و پرورش عمومی و کلاس را به طور مستقیم به تنظیمات حرفه ای دانش آموزان متمرکز شده است.

   با مدرک کارشناسی، بسیاری از فارغ التحصیلان آماده به حرکت به طور مستقیم به نیروی کار می باشد. در حالی که برخی از همسالان خود ممکن است شغل بدون مدرک به دنبال، کسانی که برنامه را تکمیل کرده اند می توانند اغلب درست در مدیریت حرکت می کند. کارآموزی اغلب در دسترس است که دانش آموزان در حال حاضر با فرصت هایی را برای ساخت شبکه خود را از حرفه ای.

   هزینه های شرکت در این برنامه ها متفاوت است، به طور طبیعی. مدارس و موسسات آموزشی، به ویژه در سراسر مرزهای بین المللی، ایجاد برنامه های درسی مختلف. افراد علاقه مند باید مدارس به طور مستقیم برای اطلاعات هزینه تماس بگیرید.

   دانش آموختگان ممکن است موقعیت خود را در بازاریابی، فروش، و مناطق تجاری صنعت لوکس پیدا کنید. موقعیت های دیگر عبارتند از ویرایشگر مد، تجارت، طراحی، تصویر سازی، منسوجات، توسعه محصول، مدیریت هتل، مدیریت و لوکس با نام تجاری.برخی از فارغ التحصیلان با تمرکز بر ضد جعل و تقلب به کار، در حالی که دیگران در دکور مدیریت کار مربوط به هتل ها می باشد. برخی از متخصصان در فروش و دیگران در روند مد پژوهش تمرکز می کنند.

   اگر شما همیشه به عنوان یک حرفه ای در مدیریت لوکس، شما می توانید فرصت های آموزشی در دسترس شما با مراجعه به لیست برنامه بررسی می کند. شما اشکال سرب ساده است که تسهیل روند تماس با مدارس پیدا کنید. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.