Keystone logo

51 کارشناسی برنامه ها که در مدیریت مالی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات اقتصادی
 • امور مالی
 • مدیریت مالی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات اقتصادی (51)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در مدیریت مالی

  برای برخی افراد، ممکن است مانند یک رویا به حقیقت می پیوندند به مسئول از پول افراد دیگر قرار داده می شود به نظر می رسد. با مدرک لیسانس در مدیریت مالی، شما می توانید کمک به دیگران حرکت به زمینه های سرمایه گذاری های مالی در سراسر جهان.

  کارشناسی در مدیریت مالی چیست؟ این دوره از مطالعه بر تکنیک برای مدیریت موثر از منابع مالی، اغلب به عنوان آنها را به کسب و کار اعمال می شود. مباحث اغلب شامل حسابداری، مدیریت ریسک، امور مالی بین المللی، بازار سرمایه، اقتصاد خرد، اقتصاد کلان و بیشتر. اکثر برنامه ها، زمانی که با الزامات آموزش و پرورش به طور کلی از یک موسسه آموزش ترکیب، را حدود چهار سال یا هشت ترم برای تکمیل. برنامه های درجه بسیاری ممکن است به طور کامل آنلاین از موسسات آموزشی خاص در دسترس باشد.

  هستند بسیاری از مزایای به درآمد مدرک کارشناسی در مدیریت مالی وجود دارد. شما می توانید راهنمایی ها و تکنیک یاد می گیرید به عاقلانه سرمایه گذاری خود را بسیار خود را مدیریت استفاده کنید.تکمیل ترم خود را یک راه عالی برای کار به سمت یک فارغ التحصیل است. بسیاری از کلاس های آنلاین در دسترس هستند و همچنین، که باعث می شود این برنامه مناسب برای دانش آموزان نیاز به گزینه برای آموزش از راه دور.

  چقدر هزینه به کسب مدرک لیسانس خود را بستگی به موسسه و چه مدت آن را به شما طول می کشد تا آن درآمد. شرکت در کلاس های آنلاین در مقابل در محوطه دانشگاه نیز ممکن است هزینه نهایی شما تاثیر بگذارد. پژوهش برنامه خود را از انتخاب به طور کامل برای درک آنچه هزینه شما نیاز به قبل از اعمال در نظر بگیرند.

  سود کارشناسی در مدیریت مالی می تواند به بسیار موفق، حرفه ای پر سود در بسیاری از موارد منجر شود. دانش آموختگان ممکن است برای موقعیت های به عنوان مدیران مالی، حسابرسان، مشاوران امور مالی و تحلیلگران سرمایه گذاری واجد شرایط. مدیران مالی اغلب شش رقم درآمد سالانه به طور متوسط. با کمی بیشتر مطالعه، فارغ التحصیلان حتی ممکن است برای موقعیت های پرداخت بالاتر با مسئولیت بیشتری واجد شرایط.

  دانش آموزان آینده نگر معمولا می توانید آنلاین به موسسه انتخابی خود اعمال می شود. برخی از دوره های پیش نیاز ممکن است نیاز به قبل از به دست آوردن پذیرش کامل به برنامه تکمیل شود. برای کسب اطلاعات بیشتر، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.