Keystone logo

15 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات پایدار پایداری زیست محیطی مدیریت منابع 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات پایدار
  • پایداری زیست محیطی
  • مدیریت منابع
رشته های تحصیلی
  • مطالعات پایدار (15)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مطالعات پایدار پایداری زیست محیطی مدیریت منابع

مدرک لیسانس در پایان دوره کارشناسی تحصیلی دانشجویان به دست می آید و به طور معمول پایه ای برای موقعیت های ابتدایی در زمینه های حرفه ای خاص یا فرصت های تحصیلات تکمیلی فراهم می کند. یک درجه را می توان از یک کالج یا دانشگاه بدست آورد و معمولا نیاز به اتمام حدود 120 ساعت اعتبار دارد.

مدرک کارشناسی در مدیریت منابع چیست؟ این درجه با توجه به دانش آموزان تکنیک های مورد نیاز برای ایمن و مسئولانه با منابع مانند گاز طبیعی، آب و سایر دارایی های زمینی که در زندگی روزمره توسط شرکت ها و افراد در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد، تمرکز می کند. برخی از دانشجویان دوره آمادگی کامل شامل زیست شناسی، شیمی، اقتصاد، مطالعات محیطی، جغرافیا و دوره های اصلی مانند ریاضی و هنرهای زبان هستند.

از طریق مطالعات خود، دانش آموزان به احتمال زیاد یاد می گیرند که چگونه به حفظ منابع و کاهش زیست محیطی آنها در محل کار و خانه های خود کمک می کند. آنها همچنین می توانند مهارت های کار گروهی را بسازند و تکنیک های ارتباطی بهتر را بدست آورند. این مهارت ها را می توان در زندگی حرفه ای و زندگی خصوصی شرکت کنندگان به کار برد.

هزینه های مربوط به این برنامه درجه به شدت متفاوت بین کشورهای مختلف و مدارس متفاوت است، بنابراین ضروری است که دانش آموزان آینده نگر در مورد تحصیل قبل از اینکه مدرسه را ترک کنند، کمی تحقیق می کنند. هزینه نیز ممکن است بسته به اینکه آیا طبقات به صورت آنلاین یا به صورت شخصی گرفته می شوند، تغییر می کنند.

از آنجایی که تلاش های حفاظت از منابع در حال حاضر در تمام زمان ها بالا است، اشتغال برای فارغ التحصیلان در این زمینه ممکن است به راحتی در اکثر نقاط جهان قابل دسترسی است. برخی از دانشجویان دوره کارشناسی ممکن است بتوانند از جمله شامل محقق محور، معلم، روزنامه نگار محیط زیست، سازنده زیست محیطی، مدیر انرژی یا منابع در صنایع خصوصی یا خدمات عمومی یا توسعه دهنده سیاست های زیست محیطی باشند. بیشتر موقعیت های موجود برای این درجه تمرکز خود را بر حفظ انرژی و منابع در بلند مدت تمرکز می کنند.

دوره های محلی و بین المللی برای دانش آموزانی که به دنبال تجربه سنتی کالج هستند بسیار عالی هستند، در حالی که دوره های آنلاین می توانند دانشجویان را با برنامه های پر مشغله تر آزادی بیشتری ارائه دهند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.