Keystone logo

127 کارشناسی برنامه ها که در مدیریت منابع انسانی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات مدیریت
  • منابع انسانی
  • مدیریت منابع انسانی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مدیریت (127)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مدیریت منابع انسانی

مدرک لیسانس مدرک کارشناسی در سراسر جهان است. به طور معمول، مدرک کارشناسی طراحی شده است که ظرف چهار سال از پذیرش کامل شود، اما بسته به برنامه ممکن است کوتاه تر یا طولانی تر باشد.

مدرک کارشناسی مدیریت منابع انسانی چیست؟ مدیریت منابع انسانی، مطالعه، مدیریت و بهبود سرمایه انسانی است. دانش آموزان سیستم های مدیریتی مورد استفاده در سازمان های هر اندازه و نوع را در حین ارزیابی مناطق ضعف و شناسایی پتانسیل های بهبودی مورد بررسی قرار می دهند. علاوه بر دستیابی به رهبری حرفه ای و مهارت های استخدام، دانش آموزان بسیاری از مطالعات خود را به چشم انداز قانونی و اخلاقی اختصاص می دهند که جهان کار امروز را مشخص می کند. برنامه ها معمولا تأکید زیادی بر مدیریت کارکنان و ارائه مطالعات مکمل در مدیریت مالی و عملیاتی دارند.

دانش آموزانی که دارای مدرک لیسانس هستند، اغلب سازمان یافته اند، در مدیریت مزایای کارکنان آموزش دیده اند و در مدیریت مقررات فدرال بسیار مهارت دارند. این مهارت ها نه تنها این فرصت را در بسیاری از صنایع فراهم می کنند، بلکه می توانند از طریق ارتقاء روابط، تقویت و مدیریت تعارض دانش آموزان به توسعه روابط شخصی کمک کنند.

هزینه یک مدرک لیسانس بین دانشجویان متفاوت است و وابسته به متغیرهای مختلف است. تماس با دفاتر استخدام مدرسه آینده نگر می تواند بسیاری از عدم اطمینان را حذف و دانش آموزان را با اطلاعات فردی.

منابع انسانی بخش مهمی از هر صنعت و سازمان است، بدین ترتیب نتیجه می شود که دانش آموزان با این درجه می توانند فرصت ها را در هر گوشه ای از جهان پیدا کنند. وقتی که آنها در زمینه منابع انسانی کار نمی کنند، فارغ التحصیلان می توانند خدمات خود را به آموزش، عملیات سازمانی و توسعه کسب و کار ارائه دهند. مدیران و مدیران منابع انسانی موقعیت شغلی دارند، در حالی که سایر عناوین شغلی ممکن است عبارتند از آموزش دهندگان، کارکنان، مدیران مربوط به کار، کارشناسان حقوق و دستمزد، دستیار منابع انسانی و هماهنگ کننده های اداری.

بعضی، اگر نه، یک لیسانس در مدیریت منابع انسانی ممکن است به صورت آنلاین به پایان برسد، به این ترتیب دانش آموزان قادر به ادامه تحصیل و حفظ خانواده در حین کسب مدرک می باشند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.