Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 53 درجه های کارشناسی که در مدیریت مهندسی 2023

53 کارشناسی برنامه ها که در مدیریت مهندسی 2023

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی در مدیریت مهندسی ممکن است برای دانش آموزی که بخواهد به دنبال یک برنامه کارشناسی است که ترکیبی از دانش فنی مهندسی با تجزیه و تحلیل برنامه های کاربردی و انشعابات اجتماعی آن باشد.

هنگامی که تحقیق برنامه درجه بعد از دبیرستان، دانش آموز ممکن است بپرسید، چه کارشناسی در مدیریت مهندسی است؟ این دوره از مطالعه ارائه می دهد یک پایگاه گسترده ای از کلاس در راستای ترکیب دانش تجربی مهندسی با مهارت های مدیریت کسب و کار. برنامه درسی معمولی ممکن ریاضی و علوم دوره مانند حساب دیفرانسیل و انتگرال، فیزیک و شیمی می باشد. ممکن است در مورد حسابداری، امور مالی کسب و کار، کنترل هزینه، تیم سازی و تجزیه و تحلیل سیستم های بحرانی یک کانون نیز وجود دارد. البته در مقطع کارشناسی ممکن است فارغ التحصیلان برای موقعیت های رهبری مهندسی عمران، مکانیکی و الکتریکی آماده کند.

سود اصلی به این نوع از برنامه درجه ممکن است دامنه و انعطاف پذیری خود را برای برنامه آینده شغلی.ترکیب دست در عملی آموزش در مهندسی با درک عمیق از تکنیک های مدیریت و تجزیه و تحلیل ممکن است درخواست تجدید نظر گسترده به این نوع از برنامه در صنایع به من قرض بدهید.

هزینه های مرتبط با پذیرش و کمک درسی ممکن است بسته به برنامه های مختلف. بهترین راه برای پیدا کردن در مورد هزینه است برای تماس با موسسه به طور مستقیم.

فارغ التحصیل با در مدیریت مهندسی کارشناسی ممکن است آماده برای شروع یک مسیر حرفه ای در مدیریت پروژه، به عنوان یک مدیر تضمین کیفیت، مدیر مهندسی ساخت و تولید، مدیر مهندسی سیستم یا مدیر مهندسی ارزش. فرصت های زیادی نیز در صدور مجوز حرفه ای و صدور گواهینامه آموزش وجود دارد. تحصیل در رشته مدیریت مهندسی ممکن است ایده آل برای یک موقعیت در تجزیه و تحلیل پروژه، عملیات و یا کنترل کیفیت. تفکر و ارتباطات پس زمینه بحرانی ممکن است برای یک حرفه ای در فروش، بازاریابی و یا در منابع انسانی مفید است.

تحصیل در رشته مدیریت مهندسی ممکن است مسیرهای به انواع تحریک مشاغل باز کنید. این ارتباط بین المللی برای دانش آموزانی که تمایل به پل مهارت علم و ارتباطات سخت در خدمت به ایجاد و حفظ تکنیک های تولید با تاثیر مثبت. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات مهندسی
  • مهندسی
  • مدیریت مهندسی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مهندسی (53)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه